Geleneksel Tıraş Forumları
Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım (/showthread.php?tid=7495)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - DeaKeN - 26/09/2016

Olsun üstat sen bildiğin gibi devam et bu kadar bekledik sizde emek verdiniz bir kaç günden de kimse şikayetçi olmaz herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - ckeskin - 26/09/2016

Dayanamadım yine bir nalbur bulup baloncuklu poşet aldım. Aşağıdaki numaralar yarın kargoya verilecek:

3
6
7
9
11
16
17
19
20
22
23
32
36
48

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - blaster - 26/09/2016

13 gitti, 11 yarın gidiyor. Arada kaldım dilek tutayım bari Big Grin.

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Chinaski - 26/09/2016

Az önce fırçayı temizleyip deneme köpüğü yaptım. Harlka bir fırça olmuş, bir türlü istediğim köpüğü yapamadığım Culmak sabunda bile harika iş çıkardı. İyi ki loftu kısaltmayı teklif etmişim dedim kendime. Umarim herkes memnun olacaktır bu fırçadan.
88cdedf8278a2552259f26457d8b6fba.jpg

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - OnLyTNT - 27/09/2016

Arkadaşlar bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Bu konuda fikirlerimizi paylaşalım.

Bildiğiniz üzere @cihankeskin üstadım bu organizasyon işlerinde büyük bir özveri göstererek ciddi çaba sergiliyor. Hakkını ödeyemeyiz kesinlikle. Öte yandan bu işin yukarıda görüldüğü üzere gizli masrafları mevcut. Bu konuyu gündeme getirmek gerekli diye düşünüyorum. Biz öyle fırçalar geldi diye sevinirken bu gizli masraflar üstadımızın cebinden çıkıyor.

Önerim bu tip gizli masrafların ortaya konup aramızda paylaştırılmasıdır. Meblağ çok düşük çıkarsa gönüllülük usulü bir kaç kişi de üstlenebilir veya fazla toplanabilir, artan kısımla organizasyonu üstlenen arkadaşımız ne bileyim bizden bir kahve içer keyifle Smile. Önceki organizasyonlarda da bu tip gizli masraflar mutlaka olmuştur ama bizlere yansıtılmamıştır diye tahmin ediyorum. Kargo şubesine gitmek, orada tek tek paketleri göndermek için vakit harcamak bile başlı başına bir masraf sonuçta.

Bir diğer seçenek ise bu tip organizasyonlarda kişi başı düşen ücretin 2-3 TL üstünün EFT/Havale edilmesi olabilir. Böylece sonradan çıkacak bu tip ihtiyaçlar oradan giderilmiş olur. Bir nebze soruna çare olabilir.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - DeaKeN - 27/09/2016

(27/09/2016, Saat: 00:10)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bir konuya dikkat çekmek istiyorum. Bu konuda fikirlerimizi paylaşalım.

Bildiğiniz üzere @cihankeskin üstadım bu organizasyon işlerinde büyük bir özveri göstererek ciddi çaba sergiliyor. Hakkını ödeyemeyiz kesinlikle. Öte yandan bu işin yukarıda görüldüğü üzere gizli masrafları mevcut. Bu konuyu gündeme getirmek gerekli diye düşünüyorum. Biz öyle fırçalar geldi diye sevinirken bu gizli masraflar üstadımızın cebinden çıkıyor.

Önerim bu tip gizli masrafların ortaya konup aramızda paylaştırılmasıdır. Meblağ çok düşük çıkarsa gönüllülük usulü bir kaç kişi de üstlenebilir veya fazla toplanabilir, artan kısımla organizasyonu üstlenen arkadaşımız ne bileyim bizden bir kahve içer keyifle Smile. Önceki organizasyonlarda da bu tip gizli masraflar mutlaka olmuştur ama bizlere yansıtılmamıştır diye tahmin ediyorum. Kargo şubesine gitmek, orada tek tek paketleri göndermek için vakit harcamak bile başlı başına bir masraf sonuçta.

Bir diğer seçenek ise bu tip organizasyonlarda kişi başı düşen ücretin 2-3 TL üstünün EFT/Havale edilmesi olabilir. Böylece sonradan çıkacak bu tip ihtiyaçlar oradan giderilmiş olur. Bir nebze soruna çoruna olabilir.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Doğru söylüyorsun üstat. Nasıl uygun olursa ben varım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Niko - 27/09/2016

@OnLyTNT komşum çok duyarlı bir mesaj vermişsiniz. Benim de aklımdaydı, ne yapsak derken siz yazmışsınız. Dediğiniz gibi "gönüllülük usulü" uygun düşerse ben üzerime düşeni yapmaya hazırım.

Selamlar..

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - DelikanliTiras - 27/09/2016

Düzenlemeye ben de katılırım ... Emeğe saygı ...

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Cem Hazir - 27/09/2016

@cihankeskin @gartBNX ve muhterem hanımefendiye zahmetleri için teşekürler.

2l8drnm.jpg

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - kerimovic - 27/09/2016

benim fırçam da az önce ulaştı ofiste olduğım için tam bakamadım, herkesin eline sağlık