Geleneksel Tıraş Forumları
Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım (/showthread.php?tid=7495)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - onurcakmak - 27/06/2016

Turkuaz benim için de uygundur. Beğendiğim güzel bir renk. Ama seçim yapılacaksa, en azından mavi rengin ilk sayfadaki gibi açık değil de, lacivert ya da parlement mavi olarak seçeneklere girmesini arzu ederim. İlk resimdeki mavi bana çok cırtlak geldi, sapı ucuz göstermiş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - FurkanErdem - 27/06/2016

(27/06/2016, Saat: 01:08)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turkuaz benim için de uygundur. Beğendiğim güzel bir renk. Ama seçim yapılacaksa, en azından mavi rengin ilk sayfadaki gibi açık değil de, lacivert ya da parlement mavi olarak seçeneklere girmesini arzu ederim. İlk resimdeki mavi bana çok cırtlak geldi, sapı ucuz göstermiş.

+1

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - ihtilaf - 27/06/2016

(27/06/2016, Saat: 00:53)LeonErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin üstadım, 5-6 renk belirlenip oylamaya sunulsa bence daha iyi olur. Hem bu şekilde ihtilaf ortadan kalmış olur.

@LeonErdem
Bu denli açıkca tehdit almamıştım  Angel wow

Renk konusunda turkuaz,yeşil oylama güzel olur

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - FurkanErdem - 27/06/2016

(27/06/2016, Saat: 01:11)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:   @LeonErdem
Bu denli açıkca tehdit almamıştım  Angel wow

Estağfirullah üstadım, sizi kastetmemiştim  Big Grin

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - calexico - 27/06/2016

Turkuaz +1
Şöyle baktıkça Kaputaş Plajı'nı hatırlayalım...

https://birkahvebirkitap.files.wordpress.com/2013/11/kas-kaputas-plaji_resim_nrj1.jpg

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - utunc - 27/06/2016

Turkuaz olarak başlandı böyle devam etsin. Bir başka organizasyon düzenleyen arkadaşlar olursa farkı renk seçeneklerib gündeme gelebilir.

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - btoprak - 27/06/2016

Bir tek renk seçeneği dolayısıyla kırılacak arkadaşlar olacak diye endişeliyim Sad. Aslında utunc üstad gibi düşünüyorum. Renk çok sorun değil, uzun süredir ilk kez bir fırça organizasyonunda bu seviyeye kadar gelebildik. Şahsen sadece fırçanın altındaki Geltir LE Brush 7/50 yazısı için alıyorum fırçayı. Renk anketi de yapılabilir ama inşallah hiçbir forumdaşımızda kırgınlık oluşmaz.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - Nani Kuş - 27/06/2016

Renk seçeneği yoktu ortalıkta ben başından beri üç numaralı sap ( özel tasarım sap olması yönünde görüş belirtim )ve forum fırçası olması yönünde desteğimi belirtim zaten bunun için kırılacak kırılmayı gerektirecek bir durum yok sonuçta burada bir aileyiz ve elbirliği ile güzel bir organizasyona imza atıyoruz .

Renk tercihimi koyu yeşilden yana kullanıyorum kıllar sarı sap şeffaf her türlü duruşta yeşil rengin daha uyumlu oldugunu ifade ediyorum . Diğer renk seçenekleri beni ve etkinliğe katılan numarasını alan forumdaşlarımızı forum etkinliği fırçadan uzaklaştırmayacaktır .

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - onurcakmak - 27/06/2016

(27/06/2016, Saat: 02:55)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tek renk seçeneği dolayısıyla kırılacak arkadaşlar olacak diye endişeliyim Sad. Aslında utunc üstad gibi düşünüyorum. Renk çok sorun değil, uzun süredir ilk kez bir fırça organizasyonunda bu seviyeye kadar gelebildik. Şahsen sadece fırçanın altındaki Geltir LE Brush 7/50 yazısı için alıyorum fırçayı. Renk anketi de yapılabilir ama inşallah hiçbir forumdaşımızda kırgınlık oluşmaz.

Su-i zan etmişsiniz komşum, bence kimsede kırgınlık yok. Herkes çok medeni şekilde fikrini beyan etmiş, ki bizim forumumuza da bu yakışırdı zaten. Her bir forumdaşımız en güzel şekilde fikrini sundu şimdiye kadar, inşallah sonuna kadar böyle devam edip etkinliğimizi tamamlayacağız. Burada yazılanlarla beyin fırtınası yapmış olduk, çünkü hepimiz forumumuz adına en güzelini hedefliyoruz. @cihankeskin komşumuza tekrar teşekkür ediyorum bu güzel organizasyonu yürüttüğü için. Önceki mesajlarda anket açacağını belirtmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Cvp: Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım - btoprak - 27/06/2016

@onurcakmak üstadım @Nani Kuş üstadım, aslında ben de aynı temennileri paylaşıyorum sadece endişemi ifade ettim Smile.

Forum fırçası konusunu bu seviyeye getirmemizi sağlayan bütün arkadaşlara ama özellikle cihankeskin üstadıma teşekkür ediyorum Smile.

Özellikle Semogue konusunda çok mutluyum zaten bir tane Semogue almayı istiyordum bunun forum fırçası olması ayrı bir güzellik oldu.