Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel Model DE 42 ( İlk Mesaj Güncel ) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel Model DE 42 ( İlk Mesaj Güncel ) (/showthread.php?tid=7379)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - Ferid - 07/04/2017

Selam agresif tras makinasi hangileri. Edwin jaggerin agresif olani varmi bide fatipi duydum fatip nasil

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - rocnel - 07/04/2017

(07/04/2017, Saat: 21:31)Ferid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam agresif tras makinasi hangileri. Edwin jaggerin agresif olani varmi bide fatipi duydum fatip nasil

http://www.extrashaving.com bu mağazaya sorun yardımcı olurlar, saygılar.

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - Tahir - 07/04/2017

@rocnel üstad her iki yanlardan jiletin taşmış olması fotoğraftan dolayımı acaba ?
Yoksa baş kısmın tasarım estetik veya fonksiyonel bir amaçlamı merak ettim? Elinize sağlık ve açıklama için önceden teşekkürler ..

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - rocnel - 07/04/2017

(07/04/2017, Saat: 22:47)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel üstad her iki yanlardan jiletin taşmış olması fotoğraftan dolayımı acaba ?
Yoksa baş kısmın tasarım estetik veya fonksiyonel bir amaçlamı merak ettim? Elinize sağlık ve açıklama için önceden teşekkürler ..

Jilet taşmıyor tam boy, üst kapağın kısa olması tasarımsal, jilet çok daha kolay takılıp çıkarılabiliyor, görünüm harici tıraşa etkisi yok, birazdan video yükleyeceğim, saygılar.

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - Scorpion - 08/04/2017

(07/04/2017, Saat: 16:28)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, satışına başlandı, sipariş alıyoruz.

Fiyatı 250-TL dir. Kargo alıcı ödemelidir.

Ürün için yine kısa not olarak belirteyim, tamamı masif 316 kalitesindeki çelikten işlenerek üretilmiştir.  El marifeti ile saten polisaj yapılmıştır.

Aşağıda fotoğrafları bulunmaktadır. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler. Saygılar.
2n69ly1.jpg

29qmeqg.jpg

@rocnel El emeği göz nuru yüksek kaliteli bir türk ürününü bizlere hatta uluslararası pazara sunduğunuz için hem tebrik hemde teşekkür ediyorum size.. Made in Turkey yazısı bile başlı başına gurur sebebi.
Aletin orta agresif oluşu yerinde olmuş diye düşünüyorum. Malzeme kalitesi,işçilik herşey mükemmel.
Bu şartlar benimde bir Rocnel DE 42 sahibi olmam için gayet yeterli.

Günlük tıraş konusunda incelemesini çok merak ediyorum ama Smile

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - rocnel - 10/04/2017

344uz3k.jpg2uyjdbk.jpg

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - KlasikTıras - 10/04/2017

(07/04/2017, Saat: 22:59)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jilet taşmıyor tam boy, üst kapağın kısa olması tasarımsal, jilet çok daha kolay takılıp çıkarılabiliyor, görünüm harici tıraşa etkisi yok, birazdan video yükleyeceğim, saygılar.

Merhaba Murat Bey,

Rocnel DE42'nin videosunu izleme imkanımız var mı?

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - rock83 - 10/04/2017

Markalama için bir ayrıntı:
Anlamlı bir marka imajı oluşturmak için Logo şekli her baskıda değişmemeli...
Ciddi bir süre aynı olmalı..

Cvp: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - rocnel - 10/04/2017

(10/04/2017, Saat: 16:00)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Murat Bey,

Rocnel DE42'nin videosunu izleme imkanımız var mı?

Videoyu henüz yükleyemedim, tarif etmek gerekirse üst kapağın erkek ray kısmına jileti yerleştirip alt plakadaki dişi raya yandan sürerek yerleştiriyorsunuz. Vida kapağın hareket etmesini önlüyor.
(10/04/2017, Saat: 16:10)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Markalama için bir ayrıntı:
Anlamlı bir marka imajı oluşturmak için Logo şekli her baskıda değişmemeli...
Ciddi bir süre aynı olmalı..

Kulağımıza küpe olsun Smile

RE: Rocnel DE42, İlk Mesaj Güncel (69$) - köse_ - 11/04/2017

Foruma gelir gelmez takip ettiğim kişiler arasındasınız sayın rocnel

Bu forum bana çok masraf açacak, çok Big Grin