Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel Model DE 42 ( İlk Mesaj Güncel ) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel Model DE 42 ( İlk Mesaj Güncel ) (/showthread.php?tid=7379)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - koolandgang - 09/03/2017

(09/03/2017, Saat: 16:19)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arada uykum geliyo filan kalkıyorum sonra çay içiyorum
Bakıyorum bişicikler ommuşmu diye
Öööle geçiyo günner..

Big Grin Big Grin Big Grin
Biliyorum ben bu hissiyatı. Rocnel'in güzel yan etkilerinden biridir.
.
.
.
.
.
Uzun bir süre bekleyince, yani geç gelen makbuldür kaidesi sırrınca...
Makineyi elinize alınca daha bir zevkli oluyor Smile

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - Scorpion - 12/03/2017

Çok yakışıklı alet. Jilet kavraması madem ustura ayarında, tıraş yakınlığıda usturaya yakın olursa tadından yenmez Smile

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - ArdıçKatranı - 22/03/2017

@rocnel üstad merakla bekliyoruz, seri üretim başlamadıysa prototipi test sırasına girelim Big Grin

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - ArdıçKatranı - 22/03/2017

@rocnel üstad merakla bekliyoruz, seri üretim başlamadıysa prototipi test sırasına girelim Big Grin

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - rocnel - 05/04/2017

(22/03/2017, Saat: 11:02)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel üstad merakla bekliyoruz, seri üretim başlamadıysa prototipi test sırasına girelim Big Grin

@ArdıçKatranı

Merhaba, maalesef test aşaması çoktan bitti, seri olarak üretiliyor, saygılar.

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - rocnel - 05/04/2017

(12/03/2017, Saat: 12:38)Scorpion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yakışıklı alet. Jilet kavraması madem ustura ayarında, tıraş yakınlığıda usturaya yakın olursa tadından yenmez Smile

Yorumunuz yeni fark ettim Smile @Scorpion

Jilet konforu maalesef ustura ayarında değil, orta dereceli agresif sayılabilir, saygılar.

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - ArdıçKatranı - 07/04/2017

(05/04/2017, Saat: 17:07)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArdıçKatranı

Merhaba, maalesef test aşaması çoktan bitti, seri olarak üretiliyor, saygılar.

Siparişe ne zaman açılıyor üstad? Çok yakışıklı fotoyu hesabınıza koyduğunuza göre az bir süre kaldı herhalde?

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - rocnel - 07/04/2017

(07/04/2017, Saat: 16:24)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişe ne zaman açılıyor üstad? Çok yakışıklı fotoyu hesabınıza koyduğunuza göre az bir süre kaldı herhalde?

Teşekkürler, satışına başlandı, sipariş alıyoruz.

Fiyatı 250-TL dir. Kargo alıcı ödemelidir.

Ürün için yine kısa not olarak belirteyim, tamamı masif 316 kalitesindeki çelikten işlenerek üretilmiştir.  El marifeti ile saten polisaj yapılmıştır.

Aşağıda fotoğrafları bulunmaktadır. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler. Saygılar.
2n69ly1.jpg

29qmeqg.jpg

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - koolandgang - 07/04/2017

@rocnel Kafa neyse de, sap ben buradayım diyor.
Sap ayrı olarak listelenmemiş İmpa'da. Var mı böyle bir çalışmamız ?

Cvp: Rocnel Model DE42 Yeni Çift Bıçaklı(Double Edge) - rocnel - 07/04/2017

(07/04/2017, Saat: 18:22)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Kafa neyse de, sap ben buradayım diyor.
Sap ayrı olarak listelenmemiş İmpa'da. Var mı böyle bir çalışmamız ?

Sap dağıtımına geçmedik maalesef Smile

2s9up2d.jpgxkufbd.jpg