Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel SE *ROC* - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel SE *ROC* (/showthread.php?tid=7203)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Rocnel SE *ROC* - koolandgang - 04/04/2016

2qbexbs.jpg

280mbfc.jpg

294i5bd.jpg

30vj0is.jpg

2ivxm9s.jpg

rc52ya.jpg

30iga43.jpg

Evet 2. partide gelenlerden biri de benim Roc'tu. Aslında ağır olacağını düşünüyordum ama son dönemlerde futur kullandığım için heralde, o kadar ağır da gelmedi. Gerisi tahmin ettiğim gibiydi  Smile
Vidayı saymazsak 2 parçadan oluşuyor bildiğiniz gibi. Jilet takmak çıkarmak inanılmaz kolay. Taşan jilet kısımlarını kırmak da bir o kadar kolay. Merak edenler için söyleyeyim daha 2 defa tıraş oldum ama 10 defa da olsam değişeceğini sanmıyorum, jilet yerinden kımıldamıyor  Jilet
Tıraşına gelecek olursak, bir tık mild üstü diyebilirim. EJ 89 ya da R89'dan agresif. Fatip ve R41'den yumuşak  Big Grin Biliyorum ara çok açık oldu, o zaman 37C ile çok yakınlar diyeyim.Birkaç tıraş sonra tam yerini belirleriz inşaAllah.
Ben iki sapını da beğendim. Ama hangisi derseniz, yine de desenli olan derim. Daha estetik geliyor bana.
Bu arada sevgili @rocnel bir isim koymayınca, tarif ederken bir sıkıntı yaşanıyor. Benim kısaca Roc demek çok hoşuma gidiyor bu Single Edge alete  Tongue  Aslında sakıncası yoksa, forum olarak bir isim bulunabilir bu yakışıklıya.Benim teklifim belli zaten Shy
Final olarak, yurt dışında yolunun açık olduğunu düşünüyorum. Markanın, dünyaya açılan kapısı da Roc olur. Hem kalitesi, hem standart jiletle iş görmesi, hem pratikliği, hem uygun fiyatı ile sırf köşede dursun diye bile alınabilecek bir alet Roc. Kaldı ki tıraşıyla da yürüyeceğine inanıyorum.
Ne diyelim, yolu açık olsun  Wink

Cvp: Rocnel SE *ROC* - mecheng - 04/04/2016

@koolandgang ustad ozellikle buz icinde cektiginiz resimler bayildim, cok guzel olmus. Rocnel zaten ayri tesekkuru hep hak ediyor. Keyifli tiraslar dilerim.

Cvp: Rocnel SE *ROC* - koolandgang - 04/04/2016

(04/04/2016, Saat: 02:09)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @koolandgang ustad ozellikle buz icinde cektiginiz resimler bayildim, cok guzel olmus. Rocnel zaten ayri tesekkuru hep hak ediyor. Keyifli tiraslar dilerim.

Komşum teşekkür ederim. Her türlü ortamda denedik Roc'u Big Grin

Cvp: Rocnel SE *ROC* - rocnel - 04/04/2016

Müthiş fotoğraflar çok teşekkür ederim Smile

Bu hafta yurt dışı ihracat başlayacak hadi hayırlısı Smile

Cvp: Rocnel SE *ROC* - crionics - 04/04/2016

Üstad eline sağlık.

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rocnel SE *ROC* - utunc - 04/04/2016

@koolandgang Abi müthiş kareler olmuş eline sağlık. ayrıca ROC'u ben de tuttum söylemesi ağza tam oturuyor Smile

Cvp: Rocnel SE *ROC* - corpus36 - 04/04/2016

2qbexbs.jpg

280mbfc.jpg

294i5bd.jpg

Üstad, özellikle işbu üç resim muazzam. Elinize sağlık. Valla tekrar Rocnel alasım geldi Big Grin
Saygılar.

Cvp: Rocnel SE *ROC* - mancho - 04/04/2016

Reklam fotoğrafı çekilse ancak bu kadar olur Angel

Cvp: Rocnel SE *ROC* - koolandgang - 04/04/2016

@crionics , @utunc , @corpus36 , @mancho
@OnLyTNT (Komşum diğer başlığa sadece fotoğraf atıldığı için buradan yazayım dedim. Teşekkür ederim)
Beyler teşekkür ederim. Model iyi olunca, fotoğrafçı da gaza gelir, bu normal yani Smile

Cvp: Rocnel SE *ROC* - OnLyTNT - 04/04/2016

@koolandgang, anladım ben onu Smile.