Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - anarche - 05/12/2016

Ağustos ayından beri birşey yazılmamış ilk göz ağrısı unutuldu mu yoksa? Berberler için hazırlanmış bir kutu derby aldım sırf bu makine için neden daha önce aklıma gelmedi bilmiyorum ama bu ikilinin performansını çok beğendim.

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - arandur - 05/12/2016

Makine güzel ama hem jilet kırmak, yarım jilete sahip çıkmak zahmetli, hem de alet bana göre birazcık agresif. Murat Bey'den mild kafa talep ettim, beklemedeyim. Sizin gibi hazır yarım jilet seçeneği de kafamda.

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - msakalli - 05/12/2016

Hocam kırmakla hiç uğraşmayın. Permasharp veya derby yarım (SE) jiletlerden alın, rahat edin. Ben derby kullanmadım ama yeterli olacağını düşünüyorum. Şu an hem Rocnel SE 'de hem de usturada Permasharp yarım jilet kullanıyorum. Tavsiye ederim. Her iki marka da sanırım İmpa'da var. Piyasada da kolayca bulunuyor. Ben bir kozmetik dükkanından almıştım.

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 05/12/2016

Arkadaşlar bu model sayesinde dünyada marka olarak tanındık. Yakında bu model ile ilgili sürprizlerim olacak. Saygılar.

001467 - corpus36 - 05/12/2016

(05/12/2016, Saat: 22:50)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu model sayesinde dünyada marka olarak tanındık. Yakında bu model ile ilgili sürprizlerim olacak. Saygılar.

Acaba nedir nedir Big Grin

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Köse123 - 05/12/2016

(05/12/2016, Saat: 22:50)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu model sayesinde dünyada marka olarak tanındık. Yakında bu model ile ilgili sürprizlerim olacak. Saygılar.

İnjector jilet kullanan bir model olabilir mi? Cool

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 04/01/2017

Mühle Ej ve Rocnel için stand, 375gr.

29brmc.jpg

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - onurcakmak - 04/01/2017

@rocnel Çok şık olmuş Murat bey, böyle şeylere çok ilgi var yurtdışında bu aralar. Güzel düşünmüşsünüz ve güzel olmuş, elinize sağlık. Logo tasarımı biraz değişmiş gibi, o da çok şık bir tasarım olmuş gerçekten.

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - msakalli - 04/01/2017

Murat hocam, bu şaheser satışa hazır mı? Fiyatı belli mi?

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - FurkanErdem - 04/01/2017

@rocnel, tek kelimeyle 'harika'. Logo tasarımı da bence çok güzel olmuş. Emeğinize sağlık..