Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - FurkanErdem - 12/06/2016

Fiziki olarak farklı olacak dediniz, başlık tipinde değişiklik olacak mı peki?

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 12/06/2016

(12/06/2016, Saat: 14:35)calexico Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş. Sanırım öneriler doğrultusunda gelişip olgunlaşıyor SE...

Teşekkürler Wink

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 12/06/2016

(12/06/2016, Saat: 14:36)LeonErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiziki olarak farklı olacak dediniz, başlık tipinde değişiklik olacak mı peki?

SE(P) model seri olarak üretilmeye devam edecek, agresif SE'de ise başlık ve sap fiziki olarak farklı olacak, çünkü sadece bıçak açısı yeterli olmuyor, öyle de yapabilirdik ama gerçekçi olmaz, tasarımla ilgili önden fikir vermeyimSmile

Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turhan84 - 12/06/2016

Merhaba Murat bey. atik kanalı genişletmeniz cok yerinde bir karar olmus. Taraklı olmasida benim tercih edeceğim bi özellik. Ellerinize Saglik Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - FurkanErdem - 12/06/2016

Anladım Murat Bey, sabırsızlıkla bekliyorum agresif başlığı Smile

Başarılarınızın devamını dilerim, iyi çalışmalar Smile

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - dikdik_s - 12/06/2016

Atık kanalı buyumesi, acık tarak gibi eklentiler cok yerinde olmus. Kutlarım kardesim.

Sen arada paylasıyordun bana acık tarak uretim resimlerini ama ben onu ayrı bir model gibi dusunmustum. Cok guzel olmus.

(12/06/2016, Saat: 14:52)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Murat bey. atik kanalı genişletmeniz cok yerinde bir karar olmus. Taraklı olmasida benim tercih edeceğim bi özellik. Ellerinize Saglik Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhabalar, taraklı model vucüt tıraşı için de çok uygun ama kulakları kırpmadan denerseniz neslinizi bitirebilirsiniz Smile

ayosk6.jpg

(12/06/2016, Saat: 15:02)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Atık kanalı buyumesi, acık tarak gibi eklentiler cok yerinde olmus. Kutlarım kardesim.

Sen arada paylasıyordun bana acık tarak uretim resimlerini ama ben onu ayrı bir model gibi dusunmustum. Cok guzel olmus.

Evet paylaştığım buydu Smile teşekkürler

Bazılarına bu kanallar kaba gelebilir, 1,5 mm olanı da yolda, etkileri farklı

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - corpus36 - 12/06/2016

Gerçekten çok güzel olmuş @rocnel Murat Bey. Sabırsızlıkla agresif olanı da bekliyorum.
Saygılar.