Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turhan84 - 17/05/2016

57c6089e857108bd7d02c965ec3e8187.jpg

Murat Hocam bu tarz çalışmalarda bekliyoruz sizden Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turhan84 - 17/05/2016

Diger kaplama başlığınızda paylaşacaktım Yanlışlıkla oldu ustat.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - msakalli - 17/05/2016

(17/05/2016, Saat: 13:20)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Titanyum agresif model için kontenjan olmazsa çocuğumu keserim.

Komşum, hiç olmazsa "benzin döküp kendimi yakarım" deseydin keşke Smile

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - utunc - 17/05/2016

Abi bir karar verin artık hangisini alacağımızı şaşırdık. Big Grin

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 17/05/2016

@utunc sevgili kardeşim o Nasıl söz şaka yolu dahi olsa Allah muhafaza evlat candır evin neşe kaynağıdır .
İnsan etkileniyor be abicim yazmayın böyle yorumlar.

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - utunc - 17/05/2016

f25f4ed21541ecb374c56360f71d08fb.jpg
Abiler lütfen bu tehditi ilk savuran ben değilim.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turkuvaz1 - 18/05/2016

(17/05/2016, Saat: 22:31)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: f25f4ed21541ecb374c56360f71d08fb.jpg
Abiler lütfen bu tehditi ilk savuran ben değilim.

Big Grin Big Grin Big Grin

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - corpus36 - 18/05/2016

(17/05/2016, Saat: 21:46)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar teşekkür ederim Smile

Siz teklif ettiniz ben de yaptım Smile

Kumlamanın bir çok çeşidi var, bar basıncı ve metale göre kum kullanılıyor.
Malzemeye göre işçilik kum ve basınç gerekli. Sonuç gördüğümüz gibi elli yıllık ürünü sıfırlıyor Smile
Bunu projeli bi hizmet haline dönüştürürsek talep çok olur Smile

Kesinlikle katılıyorum

Cvp: Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - afsheen - 19/05/2016

İşlerimin yoğunluğundan ve evde geçirdiğim sınırlı zamanımı küçük kızımla geçirmeye çalıştığımdan dolayı bir dönem bakmadan uyumadığım forumumuza yeterli ilgi alakayı gösteremiyordum.
Nadir bulduğum fırsatlardan birinde bir bakıp çıkayım dedim ama o da ne çıkmak mümkün olmadı.
Burada yazılan 91 sayfayı ve Rocnelle alakalı diğer tüm sayfaları okuduğumda saat 3 ü geçiyordu.
Açıkçası gurur duydum. İlk baktığım da yabancı menşeli bir ürün zannettim. Bundan dolayı sizden özür dilerim. Her ne kadar mektepli olsak da çocukluğumun büyük kısmını dükkanımız da babamın Mke torna tezgahının etrafında geçirdiğimden bu işin yapılabileceğini biliyordum, ancak ne kadar zahmetli olduğunu, merak, sabır,heves ve heyecan duyulmadan başarılamayacağını yani ölü doğmaya mahkum olduğunu düşünüyordum. Memleketimiz de çok iyi sanatkarlar ve imkanlar olmasına rağmen "onunla uğraşmaya değmez" mantığından dolayı üretemiyoruz. Çok şükür @rocnel Murat Bey bizi yanılttı ve gerçekten harikulade ürünler ortaya çıkardı.
Elimde kullanmaya pek fırsat bulamadığım aletlerim olması ve yeni yabancı ürünlere para vermeyi zül saymam hasebiyle yeni makina almıyordum ve uzunca bir zamanda  tıraş ürünlerine bütçe ayırmayı düşünmüyordum; ama aletler çok güzel olmuş. Mümkünse tüm ürünlerinizden almak istiyorum. Zannedersem Mustafa Bey'i sık sık rahatsız edeceğiz.
Allah Muvaffak etsin. Çalışmalarınız da başarılar...

Rocnel,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turhan84 - 19/05/2016

Murat hocam instagrama paylaştığınız yeni ürününüz hakkında bilgi alabilir miyiz ? Smile