Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - rocnel - 23/01/2016

Arkadan görünüm.

2ey7scj.jpg

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - onurcakmak - 23/01/2016

@rocnel Murat bey, dilersek, pres baskı yerine diğer ürününüzde olduğu gibi lazerli baskı ile satın alma seçeneğimiz var mıdır?

Ayrıca ürünün arka tarafı tam isim yazdırmalık olmuş.

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - rocnel - 23/01/2016

(23/01/2016, Saat: 01:43)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Murat bey, dilersek, pres baskı yerine diğer ürününüzde olduğu gibi lazerli baskı ile satın alma seçeneğimiz var mıdır?

Ayrıca ürünün arka tarafı tam isim yazdırmalık olmuş.

Bizim lazer makinemiz var ama plastik üzerine yazılama yapabiliyor, bu yüzden lazer markalamayı kendimiz yapmıyoruz.
Bu lazer markalama giderini düşürmek için zaten soğuk pres malzemelerini yaptırdık. Diğer makinemiz yapısı gereği lazer markalamaya girmek zorunda, o ürünleri markalamaya götürdüğümüz zaman bu ürünü de lazer markalamaya sokabiliriz, özel isim vs. yazabiliriz, ama lazer markalama şirketinin istemiş olduğu bedeli de mecburen ürüne yansıtmak zorunda kalırız.
Lazer markalama da yazılacak ibarelere göre 5-TL ile 20-TL arasında değişen bir rakamı talep edebilir.

Önemli not, fotoğrafları cep telefonu ile çektim, renk oynaması yoktur. Prototipini paylaştığım bu ürün hazır kullanımda olan bir ürün olduğu için dış yüzeyi pek hoş görünmeyebilir, ürün tam sıfır olarak bittiğinde çok daha güzel görünecektir.

Tekrar hatırlatayım yandaki kulakların tıraşa etkisi yoktur, ancak güzel görünüm için kırmak isterseniz rahatlıkla kırılır, bu kırılma esnasında jilette oynama vs. olmaz. Saygılar.

ÖNDEN GÖRÜNÜMLÜ(JİLETLİ)

fny2v8.jpg

@ayha-al Paylaştığım fotoğraflardan birkaçı jiletli şekildedir, ışığı iyi ayarlayamadığım için net belli olmuyor. Gündüz daha iyi fotoğraflar çekmeye çalışacağım. Saygılar.

33adydu.jpg

a25hlu.jpg

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - gravesgel - 23/01/2016

@rocnel,
Sayın rocnel son paylaştığınız fotoğrafta sağ taraftaki başlık yüzeyde nasıl o şekilde duruyor, vida parçası demonte midir?

Cvp: Rocnel Yeni Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge/SE) - Nani Kuş - 23/01/2016

Ürününüz büyük bir heyecanla okudum . Emeğinize harcadığınız zamana değecek güzellikte. Orjinal bir ürün ortaya çıkarmışsınız sizleri tebrik ediyorum . Bu doğrultuda bende bu güzel üründen bir adet sipariş etmekten onur duyacağım.

(23/01/2016, Saat: 16:02)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürününüz büyük bir heyecanla okudum . Emeğinize harcadığınız zamana değecek güzellikte. Orjinal  bir ürün ortaya çıkarmışsınız sizleri tebrik ediyorum . Bu doğrultuda bende bu güzel üründen bir adet sipariş etmekten onur duyacağım.

Çok teşekkür ederim, özgün ürünler üretmek için çaba gösteriyoruz, özelden mesaj atarsanız sipariş listesine ekleyebilirim, saygılar.