Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - koolandgang - 27/04/2016

Bugün elime geçen standları ; Vintaj aletlerden Aristocrat US , güncel aletlerden Fatip Grande ile sorunsuz eşleştirdim. Gerçi Aristocrat ile hoş bir eşleşmesi olmadı, ton açısından ama, kim bilir yarın bir stand da gold finish gelebilir Smile
Diğer taraftan sapları da, elimde bulunan Mühle R89 ve R41 ile sorunsuz eşleşti. Bu demek ki EJ DE89 ile de sorunsuz eşleşebilir  Wink

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 27/04/2016

Bende iki foto ile yer almışım ben de gurur duydum Smile

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - saygin - 27/04/2016

Ürün bugun elime ulaştı elime alır almaz işçiliğe hayran kaldım . Smile

Sanırım mühür taşıma esnasında parçalandığı için mühür artık konulmuyor mühürü aradım kutuda Smile.
İnşallah bugun denemesini yapacağım .

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - koolandgang - 27/04/2016

2q3n7zo.jpg

2d7x2k5.jpg

Fotoğraflar için kusura bakmayın acilen çıkmam lazımdı.
R89 ve Rocnel'in yeni saplarından biri. Stand'la beraber nefis durdular Smile

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - hknz - 27/04/2016

62a6ad0acd533bde80762dc48d9c7891.jpg
Daha önce burada Rocnel SE' yi elimden düşürerek aletin kafa kısmına biraz zarar verdiğimi paylaşmıştım. @rocnel Murat Bey sanırım bu paylasımımdan sonra, talebim olmadığı halde bana standla birlikte yeni kafa ve yeni tasarım sap göndermiş. Bu inceliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Rocnel, sadece tıraş aleti yaparak para kazanma derdinde olmadığını, asıl önemli olanın insanların gönlünü kazanmak olduğunu bir kez daha kanıtladı. Benim için çok güzel bir sürpriz oldu.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - saygin - 27/04/2016

@Rocnel benim remiden kullanacağım ikinci traş makinesi olacak , benim için manevi yönden önemli bir ürün haline geldi .
ürün bugun elime ulaştı kullanıcı hatamdan dolayı bi problem yaşadım.
Murat beyi defalarca rahatsız ettim bunun ile alakalı , açıkcası ben bukadar ilgileneceklerini tahmin etmemiştim.
Murat bey sabırla neler yapabileceğimi söyledi , olmayınca başka bir çözüm önerisi sundu .
Kurumsal olduklarını idda eden firmaların kullanıcı hatası olarak görüp geçiştirdikleri konu ile ilgili çözüm önerisi alınca ne diyeceğimi bilemedim Smile
İşin özü rocnel sadece bir traş aleti değilmiş dostlar ,
Sadece çeliğin işlenmesi değilmiş ,
Bu insanlar samimiyetini de katmışlar bu ürüne kendilerine bu yaklaşımları için teşekkür ediyorum.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 27/04/2016

Arkadaşlar, kullanıcı hatasın olsun olmasın, aldığınız ürünlerle ilgili herhangi sıkıntı yaşayan arkadaşlar bize bildirebilir, sorunu gidermeye çalışırız, gideremezsek ücretsiz yedek parça göndeririz, saygılar.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - ismailg74 - 27/04/2016

Kıymetli arkadaşlar;ürün bugün elime ulaştı.İlk önce şunu belirteyim ürünün
her tarafından kalite akıyor.Ben diğerlerinden farklıyım diyor.Ürün fotoğraflardaki
kadar büyük değil gayet kibar.Murat Bey'e inceliği için buradan tekrar teşekkürlerimi
iletiyorum.
[img]25ix3ep.jpg[/img]

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Zeman - 28/04/2016

Ürünü bende kullandım. Üst kalitede bu ürünü bize kazandırdığı için Murat Bey`e çok teşekkür ederim.

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Aleksey - 28/04/2016

Standli olanlar da harika gorunuyor valla. Erken kavusanlar simdi standa kavusmak icin bekleyecek. Impa'ya gelmeden biz alamayacagiz sanirim. Sad