Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - ihtilaf - 21/04/2016

@rocnel
Murat Bey harika olmuş,elinize sağlık Merkur değerini bulmuş Smile Çok teşekkürler renk harika
Gillette Parat @teddy nin hediyesi @corpus36 ya çok şık olmuş

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - utunc - 21/04/2016

@rocnel Murat Bey foruma ve Türk gelenelsel tıraş severlere bir level atlattınız. Sağ olun var olun.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - teddy - 21/04/2016

(21/04/2016, Saat: 18:50)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel
Murat Bey harika olmuş,elinize sağlık Merkur değerini bulmuş Smile Çok teşekkürler renk harika
Gillette Parat @teddy nin hediyesi  @corpus36 ya çok şık olmuş

Sıhhatle kullanın üstad,

Parat değil 1940's superspeed dehşetül ala..

Rocnel elinden çıktığı nasıl belli.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - ihtilaf - 21/04/2016

(21/04/2016, Saat: 19:11)teddy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatle kullanın üstad,

Parat değil 1940's superspeed dehşetül ala..

Rocnel elinden çıktığı nasıl belli.

teşekkürler @teddy üstad
british olduğunu biliyorum gerçi roket ve paratı karıştırıyorum

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 21/04/2016

(21/04/2016, Saat: 19:17)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler @teddy üstad
british olduğunu biliyorum gerçi roket ve paratı karıştırıyorum

Ahmet bey bu Merkür'ün başlık parçası zamak olarak yapılmış, fotoğrafta yok, şöyle oldu, Terminatör filminde sıvı adam vardı hatırlarsanız, civa adam, polis rolünde, sonu aynı onun gibi oldu Smile Kaplama sıcaklığı ve basıncında hayatına veda etti Smile kusura bakmayın önceden tahmin edebileceğim bir şey değildi.

Bu parçanın yerine çelikten bir parça yapıp yerleştirip tekrar aynı renge kaplayacağım diğer alt parçalara da uyum sağlamış olur.

Diğer marka makinelere geçmedim henüz, yavaş yavaş deneyeceğim.

(21/04/2016, Saat: 19:30)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahmet bey bu Merkür'ün başlık parçası zamak olarak yapılmış, fotoğrafta yok, şöyle oldu, Terminatör filminde sıvı adam vardı hatırlarsanız, civa adam, polis rolünde, sonu aynı onun gibi oldu Smile Kaplama sıcaklığı ve basıncında hayatına veda etti Smile kusura bakmayın önceden tahmin edebileceğim bir şey değildi.

Bu parçanın yerine çelikten bir parça yapıp yerleştirip tekrar aynı renge kaplayacağım diğer alt parçalara da uyum sağlamış olur.

Diğer marka makinelere geçmedim henüz, yavaş yavaş deneyeceğim.

@rocnel
Murat Bey , hiç önemli değil,üst kapak olursa olmazsa sorun değil,Merkur şaşırtmadı Smile 60 yıllık Gillette değil sonuçta

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 21/04/2016

(21/04/2016, Saat: 19:38)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:           @rocnel
Murat Bey , hiç önemli değil,üst kapak olursa olmazsa sorun değil,Merkur şaşırtmadı Smile 60 yıllık Gillette değil sonuçta

Olsun yapalım yine de Smile makine tam geldi tam çıksın Smile

(21/04/2016, Saat: 19:47)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olsun yapalım yine de Smile makine tam geldi tam çıksın Smile

Sonuçta Merkur sağlam bir üst kapağa sahip olacak Smile

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - umitcatar - 22/04/2016

standların dağıtımı ne zaman başlayacak acaba ?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - teknikcocuk - 24/04/2016

Murat bey acaba rocnel ayarlı ne zaman çıkar.tasarımlara başladınız mı. sabırsızlıkla bekliyoruz.