Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - gravesgel - 07/04/2016

Rocnelin pazarlama stratejisi oldukça başarılı bence. 25 USD fiyat etiketli SE makine ile piyasayı sarstılar. Adını duyurdukça ve ürettiği malın kalitesi görülünce zaten insanlar Rocnel tarafından ilerleyen zamanlarda geliştirilecek diğer tasarımlara daha fazla para vermekte tereddüt etmeyecektir..

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - dikdik_s - 08/04/2016

""
@onurcakmak
Ben daha önce de belirtmiştim, bu 25 dolarlık fiyat firmanın kendini tanıtma adına çılgın bir kampanya olsun, daha sonra son satış fiyatı 60 ila 75 dolar gibi bir rakam olsun diye tavsiyede bulunmuştum. Böylelikle hem ulaşılabilir bir fiyat bandında olur, hem de başka üreticilerin bu alanda yatırım yapmasına ve bu işe girmesine kısmen engel olur.

Murat beye şunu da tavsiye etmek isterim, websitelerinde mutlaka iyileştirilmeye gidilmesi. Teknik bilgiden ziyade biraz daha son kullanıcı arayüzlü olması lazım. İnsanlar 316 çeliğini ve kalitesini ve bu çeliği birçok paslanmaz çelik üretim yapan markanın kullanmayarak kendilerinin kullandığını en net şekilde vurgulanması lazım.

Şu an piyasada uygun fiyatlı paslanmaz çelik alet üretimi sanırsam Maggard razors firmasında. Ki onunda sadece sapları paslanmaz çelik, kafaları sanırsam pirinç üzeri kaplama. En ucuzu 18 dolardan başlıyor diye reklamları var. Alet stadnı fiyatları 13 dolar, 316 çeliği Rocnel 9 dolar. Bu örnekten yola çıkarak Rocnel fiyatını bir miktar daha yükseltebilir, özellikle alet standı konusunda."""
------------------

Aynen abi katılıyorum, demek istedigim buydu, arada sizin 60-75 dolar onerinizi ben gormemisim, ilerisi icin fiyat arttırımı, ve dediginiz gibi paslanmaz celik farkları ve 316 nın ozellikleri kalitesi one cıkarılmalı. 316 yazıyoruz, stainless steel diyoruz ama kim nedir farkları ne bilmiyor.

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - emre-sti - 08/04/2016

Dolar 2.84 oldu yabancılar bizden ucuza alıyor

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - mkeskus - 09/04/2016

(06/04/2016, Saat: 12:59)mkeskus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle ürününüz çok başarılı görünmektedir. Benim birkaç sorum olacak:
Bu üründen temin etmek istiyorum ama fiyat ve bana uygun modeli öğrenmek istiyorum.
Ben hergün tek perde traş olmaktayım ve sakal yapım ince ve yer yer seyrek. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

Fiyatı resmi sitenizde 250 dolar arti KDV yazıyor dogrumudur?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 09/04/2016

@mkeskus iki farklı ürün var

DE olanı : 250 t kdv

Se olanı : 75 tl

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - mkeskus - 09/04/2016

(09/04/2016, Saat: 01:11)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mkeskus iki farklı ürün var

DE olanı : 250 t kdv

Se olanı : 75 tl
Teşekkür ederim hocam.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 09/04/2016

Arkadaşlar taze çıktı Smile
Komple 316 paslanmaz çelik, ilk bir kaç denemem, yüzey kalitesini daha iyi ayarlayacağım sonrasında, içindeki düğüm 26mm, silver tip porsuk tüy @ihtilaf ustad sağolsun düğüm onun hediyesidir Smile

1zq3ltc.jpg
14tau50.jpg
311s3sp.jpg

(09/04/2016, Saat: 01:41)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar taze çıktı Smile
Komple 316 paslanmaz çelik, ilk bir kaç denemem, yüzey kalitesini daha iyi ayarlayacağım sonrasında, içindeki düğüm 26mm, silver tip porsuk tüy @ihtilaf ustad sağolsun düğüm onun hediyesidir Smile

1zq3ltc.jpg
14tau50.jpg
311s3sp.jpg

Harika görünüyor.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 09/04/2016

Oooo hocam tüm traş camiasını ele geçireceksiniz yakında 316 sabunlarda çıkar Smile
Gene sürpriz yaptınız çok güzel olmuş elinize sağlık. chuby Sapa benzettim

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 09/04/2016

(09/04/2016, Saat: 01:48)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oooo hocam tüm traş camiasını ele geçireceksiniz yakında 316 sabunlarda çıkar Smile
Gene sürpriz yaptınız çok güzel olmuş elinize sağlık. chuby Sapa benzettim

Teşekkürler, çelik sabunlar da geliyor Smile

Hafif bir değişiklikle chuby den ayrılıyor, ama bundan bir kaç tane yaptım, değerli arkadaşlar için, özel istek üzerine, kendilerine teslim edeceğim.
Eğer ben de fırça sapı yapmak istersem farklı özgün model yapabilirim.