Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 26/03/2016

(26/03/2016, Saat: 15:42)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat hocam rocnelin gelecek planlarında 100-200 lira bandında de ürünler varmi.
Çünkü şu an rocnelin de modeli premium(biraz pahalı).
Yani şöyle de89 , 34c fiyat bandında ama yerli de?

Evet şuan iki adet farklı makine için çalışmamız var.

Bu makinelerden bir tanesi dünyada üretilmemiş bir alet, ilk yine biz yapacağız, şuan prototipini yapıyoruz, yarısı bitti, yakın bir zamanda paylaşırım, önümüzdeki ay patent başvurusunu yapacağız, Seri üretimi Haziran gibi olabilir. Ancak bu alet baştan söyleyeyim pahalı bir alet, bir tanesini yapmak uzun zaman alıyor.

Diğeri ise yine malzeme itibari ile yapılmamış bir şey, ayarlı komple 316 paslanmaz çelik makine, parlak çelik renkli olacak (5000 grit) yayına kadar paslanmaz çelik, yaklaşık 14 parçadan oluştuğu için tasarımı uzun sürebilir, bittiği zaman sizinle paylaşırım, seri üretimi seneyi bulabilir, fiyatı 50-100 -TL arası olacak. Şuan bu makinenin çizimlerini elle yapıyorum, oldukça şık ve güzel bir makine olacak, markama işlemi lazer ile olacak. Yine sonsuz ömürlü olacak.

Bu arada bahsettiğiniz makinelerin fiyatlarına bakarak bizim 75-TL lik ürünümüzle lütfen kıyaslamayın Smile Ürünleri fiyatları ile kıyaslamak yerine malzemesi, işçilik kalitesi ile karşılaştırırsanız daha iyi olur. Sürüsüne bereket DE tarzı makine var, biraz farklı şeyler yapmamız lazım bence. Farklı jilet türleri için makineler yapmak lazım.

Saygılar.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - hknz - 26/03/2016

Rocnel, dünya tıraş piyasasını sallayacak anlaşılan.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - teknikcocuk - 26/03/2016

Murat hocam haklısınız.Hocam şimdi ben bu ürünü almam için size mi mesaj atıyoruz ya da impayı mı beklim.
Ya da impada varmı beni aydınlatırmısınız hocam.ödeme nasıl oluyor?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 26/03/2016

Diğeri ise yine malzeme itibari ile yapılmamış bir şey, ayarlı komple 316 paslanmaz çelik makine, parlak çelik renkli olacak (5000 grit) yayına kadar paslanmaz çelik, yaklaşık 14 parçadan oluştuğu için tasarımı uzun sürebilir, bittiği zaman sizinle paylaşırım, seri üretimi seneyi bulabilir, fiyatı 50-100 -TL arası olacak. Şuan bu makinenin çizimlerini elle yapıyorum, oldukça şık ve güzel bir makine olacak, markama işlemi lazer ile olacak. Yine sonsuz ömürlü olacak

Kelebek tarzı ayarlı fotboy ve aristrocakları müzeye Smile Rocneli traşa Smilewow süper bir gelişme @rocnel hocam çok yakından takipteyim

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - btoprak - 26/03/2016

Bu gidişle bayağı çeşit Rocnel'im olacak. Ayarlı, SE, DE, kelebek derken tıraş piyasasını domine edecek gibi duruyor Rocnel. Hep beraber görürüz inşallah.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Serjames - 26/03/2016

Vallahi en büyük temennim en yakın zamanda şöyle bir fatboy tarzı non adjustable veya (titanyum) toggle yapmaları . Mükemmel olur ...

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - teknikcocuk - 26/03/2016

Arkadaşlar bu ürünü nasıl temin edeceğim konusunda biri yardımcı olabilir mi?

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Serjames - 26/03/2016

(26/03/2016, Saat: 19:24)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu ürünü nasıl temin edeceğim konusunda biri yardımcı olabilir mi?

Hocam @rocnel ile iletişime geçmeniz lazım .

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Mauser - 26/03/2016

Yabancı forumlarda aktif olmamız lazım.En son bu fiyata bu alet olmaz diye düşünüyorlardı.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - mertk - 26/03/2016

Daha SE alete kavuşmadan yenilerinin hayalini kurmaya başladım. Rocneli sadece tıraş aleti ile ilgili değil üretim merakım için de ilgi ve saygıyla takip ediyorum. SE jiletleri bile aldım. Güzel şeyler olacak.
Saygılarımla