Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - kerimovic - 14/03/2016

@ihtilaf

Anne bize niye almıyorsun BİZDE NİYE YOK diyorlar !..!!.11!

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - emre-sti - 14/03/2016

murat bey özel mesaj kutunuz dolu mu 12 sinde attığım mesajım ulaştı mı size

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - impaticaret - 14/03/2016

Murat Bey'e yüksek kapasiteli mesaj kutusu lazım Smile)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 14/03/2016

(14/03/2016, Saat: 18:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat Bey'e yüksek kapasiteli mesaj kutusu lazım Smile)

Aynen mesaj kutusu yetmiyor Smile Ama Emre beyi atlamışız, kusura bakmasın, zaten içimizde en yüksek kargo ücretini de ödemişti Smile bazen bazı mesajlara cevap verdiğimi sanıyorum, kusura bakmayın, eğer iki gün cevap yazmamış isem kesin unutmuşumdur. Ben f klavye çok hızlı on parmak yazıyorum, dil bilgisi falan atlayıp geçiyorum, bu sebeple ne yazdığımı anlamadıysanız açıkça belirtin muhakkak.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Serjames - 14/03/2016

(14/03/2016, Saat: 14:21)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel

Murat Bey yeni modelleri dört gözle bekliyoruz

20160311_195735.jpg

20160311_200731.jpg

20160311_202559_HDR.jpg

20160311_202607_HDR.jpg

image.jpg

Üstadım 18 jewels atrafı yakıyor Big Grin

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - albatross - 14/03/2016

@rocnel murat hocam merakla bekliyoruz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - surhay5 - 15/03/2016

@rocnel üstat, ben de size PM attım ama sanırım göremediniz.
Konudaki yoğunluğu görünce zaten görseniz de forumun çok yeni bir üyesi olarak bize iki aydan önce sıra gelmeyecek sanırım. İMPA da satışa kadar bekleyelim mi yoksa buradan yine şansımı deneyeyim mi karar veremiyorum.
Bir el atsanız, bir su serpseniz şu yanan gönlüme. Hem uzun hem kısa sap (desenli) ve orta agresif başlık istiyoruz.
Çok şey mi istiyoruz, sorarım size...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - btoprak - 15/03/2016

@rocnel üstad, size bir özel mesaj attım, bakabilir misiniz ? Belki buraya göz atıyorsunuzdur diye not düşeyim dedim. Şayet ulaşmadıysa mesaj kutunuzu temizledikten sonra tekrar göndereyim.
Teşekkür ederim şimdiden.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - chemistcool - 16/03/2016

@rocnel üstad ben de mesaj atmıştım ama posta kutunuzla olan sıkıntıyı okuyunca bir de buradan yazdım. mesajım ulaşmadıysa tekrar göndereyim.
teşekkürler..

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 16/03/2016

(16/03/2016, Saat: 14:36)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel üstad ben de mesaj atmıştım ama posta kutunuzla olan sıkıntıyı okuyunca bir de buradan yazdım. mesajım ulaşmadıysa tekrar göndereyim.
teşekkürler..

Merhabalar mesaj kutusunu tazeledim, mesajlarınız geliyor, genele hitap eden bir şey olduğu için buradan cevaplasam daha doğru olacak çünkü bir çok arkadaşımız bu tip konuları soruyor.

Makinelerimizin teslimat süreleri,

Yaklaşık bir haftadır cnc makinemizin bir tanesi arızalı, yedek parça bekliyorduk, dün öğlen itibari ile onarılarak çalışmasına başladı.

Aldığımız her siparişi muhakkak yazılı bir listeye kayıt ediyoruz, kesinlikle ön sipariş için ödeme ya da kapora almıyoruz, bu tip konuları lütfen teklif etmeyin, atlanmış bir sipariş yok ve bunların sırası var, cevap veremediklerim genelde siparişin seyri ile ilgili olan sorulardır. Bu tip bir konu da sipariş veren herkesi ilgilendirmektedir.

Bir adet ürünü incelemesi için Thecleanshaver(soyut adı) isimli arkadaşa (ABD) gönderdim. Ayrıca ebay konusu dolayısıyla çok ciddi olumsuz mesajlar aldım, yanlış anlaşılmamaya sebebiyet vermemek için bir kaç adet ürünü çeşitli ülkelerdeki yabancı kişilere göndereceğim. Tanıdığınız yabancı forumlara üye olan ve bizde de siparişi olan kişiler varsa özelden belirtin onlara gönderebilirim. En azından canlı olarak ürünlerin gönderildiğini görürlerse ve fiziki olarak incelerlerse biraz da olsa düzgün bir algı yaratabiliriz, tabi bu benim düşüncem, daha farklı bir görüşü olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.

Başlıkları bildiğiniz gibi zımparalama, fırçalama sonrası kumlama işlemine tabi tutuyoruz. Güzel bir yüzey kalitesi yakaladık, bu konuda dünyada bir benzerimize rastlamadım, ancak bu kumlama işleminin sıkıntıları var, ilk yapıldıktan sonra en azından bir hafta kadar belirli bir sıcaklıktaki odada belirli şartlarda gözlemlenmesi gerekiyor, ben bazı çıkan ürünleri direkt gönderdim, bir iki adet üründe mikronluk da olsa ufak renk değişimleri oldu, bu değişimler iyi bir temizlikle geçiyor, ürün sonuçta 316 gibi bir paslanmaz, ama bu bence iyi bir durum değil. Tüm ürünlerin eşit standartlarda olması lazım. Bunun için yeni bir çözüm geliştirdim, belirli bir masif ahşaptan başlıkların saklanması için dolap yaptırdım, yaklaşık 1.000 adet ürünü alabilen bir dolap, içinde nemi önleyen bir kimyasal madde de bulunuyor, ayrıca nemi alan bir makine de var, bu dolabı belirli oda sıcaklığı olan bir yerde 1 hafta kadar bekleteceğiz, zaman zaman gözlemler yaparak sıkıntılı olan ürünleri geri kumlamaya sevk edeceğiz, böylelikle daha kaliteli yüzey elde edilmiş olacak. Bu da teslim süresini etkileyebilir.