Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - utunc - 03/03/2016

@rocnel abi valla çocuk gibi heyecanlandım evin içinde volta atıyorum şu an. Big Grin

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - emre-sti - 03/03/2016

süper haber,
benim en beğendiğim firma yurt içi kargo şubedeb şubeye değişliklik var herhalde 4 şube kulllanıyorum

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - recklesstr - 03/03/2016

Hayırlı uğurlu olsun. Kargo dışında güzel haberler. Çünkü yurt içi kargo ile savsak çalışmasından ve yanlış teslimat yapmalarından dolayı yaklaşık 1.5 yıldır papazız. Umarım benim ürünü tekrar başkasına teslim etmez bu firma!

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - calexico - 04/03/2016

Yurtiçi'nden memnun olan var olmayan var gördüğüm kadarıyla. Şu bir gerçek yoğunluktan kaynaklanan sorunları olabilir ama yine de en iyi firmalardan biri. Bence Rocnel'e yakışır. Bu arada -desensiz olanı çok merak etmekle beraber- ilk etapta desenli sap bekleyen birisi olarak ilk tıraş yorumlarını ve görsellerini dörtgözle bekliyor olacağım. Umarım teslim alanlar izlenimlerini bizlerle de paylaşırlar.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - hknz - 04/03/2016

Desensiz de güzel ama ben desenli bekleyenlerdenim

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - koolandgang - 04/03/2016

(04/03/2016, Saat: 01:31)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Desensiz de güzel ama ben desenli bekleyenlerdenim

Ben de Smile

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Nani Kuş - 04/03/2016

@Rocnel hocam tebrikler emeğinize gözünüze ellerinize sağlık ve yürekten tebrik ederim.

Yurt içi kargoyu maalesef bende beğenmiyorum .

Bende desenli bekleyenlerdenim ilk alan arkadaşlardan güzel bir inceleme bekliyoruz .

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 04/03/2016

Teşekkürler arkadaşlar, yurtiçi kargo hakkında evet şikayetler var ama diğerleri hakkında da şikayetler var, kötünün iyisi olarak düşünelim.

Paslanmaz makineleri ellerine ulaşan arkadaşlar, kullanımdan önce, bildikleri yöntemler ile güzelce bir yıkama işleminden geçirsinler ve yumuşak bir bez ile durulama yapsınlar.

İlk bir kaç gün ürün üzerinde lekeler olabilir, yağdan vs. gibi sebeplerden dolayı, böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlar karbonat ile kuru şekilde ovalama yaparak su vs. lekelerini ortadan kaldırabilirler.

Ürünün kumlama olan kısmını zamanla kullanım ile birlikte renk olarak biraz daha açacaktır, bir nevi olgunlaşma süreci gibi düşünün.

Ürünle ilgili herhangi bir sıkıntısı olan ya da bilgi almak isteyen arkadaşlar bana mailden ulaşabilirler.

Ürünü beğenmeyen, iade etmek isteyen, ya da farklı bir durumu olan arkadaşlar da mail yada özelden bana ulaşabilirler.

Yani kısaca ürünle ilgili herhangi bir sıkıntısı çekincesi olanlar bana ulaşabilirler.

Yabancı müşteriler ürünleri çok merak ediyorlar, bu suretle buradan da fotoğraflarını inceliyorlar, fotoğraf paylaşmak isteyen arkadaşlardan ricam güzel fotolar koyun lütfen Smile

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - Turhan84 - 04/03/2016

@rocnel bende desenli bekleyenlerdenim. Umarım en kisa zamanda onunda dağıtımına geçersiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - onlyblues - 04/03/2016

@rocnel ben de tercihimi baklava desenliden yana kullanacağım. Müjdeli haberlerinizi bekliyoruz..