Geleneksel Tıraş Forumları
Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P (/showthread.php?tid=6935)

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - gravesgel - 01/02/2016

@rocnel redditte olayda dalavere olabileceğini düşünenlere ve DE aletlerin neden pahalı olduğunu soranlara buradaki yorumlarınızdan alıntı yaparak cevap yazdım..

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 01/02/2016

(01/02/2016, Saat: 17:36)gravesgel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel redditte olayda dalavere olabileceğini düşünenlere ve DE aletlerin neden pahalı olduğunu soranlara buradaki yorumlarınızdan alıntı yaparak cevap yazdım..

Çok teşekkür ederim Smile

Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - onurcakmak - 01/02/2016

@rocnel üstadım, 25 dolar hem markayı hem de bu standart dışı ürünü tanıtmak için yaptığınız sıradışı bir kampanya olsun. Geri kalan hususlarda @bayercy komşuma aynen katılıyorum. Böyle bir alet bu kadar ucuz olmamalı.

Siz toptan fiyat olarak anlaşma yaptığınız yerlerle bu rakamları yine özel olarak görüşürsünüz. Ama perakende fiyatı böyle olmamalı. Eğer iyi bir adette ön satış yaptıysanız, teşekkür edip artık satışı durdurabilirsiniz de. Sonra ürün piyasaya çıktığında belirlediğiniz uygun bir rakamdan tekrar satış açabilirsiniz veya dediğiniz gibi artık satıştan çekilebilirsiniz.

Mobilden yazdım, anlatmak istediğimi özet yazdım. Sürç-ü lisanım affola.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - neoromancer - 01/02/2016

@rocnel ..Komşum Faraziyat bu ya, hem teknolojide gelişti madem CNC ler de var halihazırda...acaba Ayarlı bir SE yapmak mümkün olabilirmi ??Üst ten Kapaklı ve derece derece ayarlanabilecek SE bir Traş aleti bence çok enterasan olurdu...

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - mahmut - 01/02/2016

(01/02/2016, Saat: 17:27)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler, marka tanındıktan sonra bir miktar daha arttırım yapabiliriz ama bu çok az miktar olur. Biz seri olarak mağazalara ürün üreteceğiz, onlar da zaten belli bir kar koyarlar, kendimiz satış işinin içinden çıkacağız. Bu şekilde daha fazla ürün üretiriz. Emin olun çok ciddi şekilde emek harcıyoruz. Ciddi ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

mantıklı bir ticaret sistemi sürümden kazanıp elle tutulur gözle görülür bir ürünü deneyin demek çok iyi bir fikir
çok tebrik ederim
yabancı forumlara ara sıra girerim adamlar alışmış 250-500 dolar arası parayı vermeye 25 dolar deyince şüpheyle bakıyorlar ama emin olun parakende satışla aletin kalitesini uygunluğunu herkes görecek özellikle yurtdışı.

Bir de size önerim video biraz güzel olsun traş olan biri tanıtsın traş olurken sağlam reklam içersin ve youtube da yayınlayın lütfen. Adamlar mach3 ün benzerini oynar başlı single edge alet yapmışlar çelik 299dolar ama videoda sinek kaydı traş olmuş abimiz test yapıo ve işin garibi çene bölgesinden geçerken oynar başlık hiç oynamıyor. Yani özgün değil hep kopya üretim. Ama sizin üretimdeki bu aletiniz çok özgün daha önce böylesini görmedim ve çok basit bir yapısı var o da ayrı muazzamlık katmış yalnız aklıma bir şey takıldı tıkanma fazla olmaz mı keşke alt kısmına delikli veya çizgi şeklinde bir boşaltma yeri yapsaydınız...

umarım bununla sınırlı kalmaz başarılarSmile

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - pitbull - 01/02/2016

(01/02/2016, Saat: 17:27)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler, marka tanındıktan sonra bir miktar daha arttırım yapabiliriz ama bu çok az miktar olur. Biz seri olarak mağazalara ürün üreteceğiz, onlar da zaten belli bir kar koyarlar, kendimiz satış işinin içinden çıkacağız. Bu şekilde daha fazla ürün üretiriz. Emin olun çok ciddi şekilde emek harcıyoruz. Ciddi ar-ge çalışmaları yapıyoruz.

rocnel komşum,satış konusunda İmpa Mustafa Bey'i tercih ettiğiniz için tam onikiden vurmuşsunuz.Üretim sizin, satış Mustafa Bey'in süper bir kombinasyon.Başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun

syg

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 02/02/2016

@pitbull @mahmut @onurcakmak

Arkadaşlar, şuan belirlediğimiz fiyat politikası bizi kara götürebilecek bir şey değil ancak zarar da etmiyoruz. Basiretli bir iş adamı için kar demek her zaman menkul kıymet demek değildir, geleceğe yatırım yapmak da kar elde etme amacıdır.

Ürünün ulaşılabilir olmasını istiyorum, ortalama maddi geliri olan insanın almak için yüz kere düşünmemesi lazım, aldığı zaman o aylık mali dengesini alt üst etmemesi lazım.

Fiyatı pahalı ürünler de olacak, örneğin titanyumdan üreteceğimiz ürünler pahalı olacak.

İmpa ticaret ile görüşüyoruz, ben kendilerini başarılı buluyorum, bizim fabrikadan direkt ürün satışı yapmamız zor, şuan ürün tanıtımı yapmak için bunu yaptık, işin devamlılığı gereği anlaşma durumunda İmpa ticarete bu işi teslim edeceğiz.

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - poyrazbayrak - 02/02/2016

Murat Bey bence çok isabetli doğru bir karar almissiniz. Tekrar kolay gelsin

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - ionicliquid - 02/02/2016

Tebrik ederim.

Rocnel'in sapına, hangi marka traş makinasının kafası uyumlu?

Merak ettim açıkçası..

O şekilde bir kombinasyonda yapabiliriz..

Cvp: Rocnel, Yeni,Tek Bıçaklı Paslanmaz Çelik Tıraş Makinesi (Single Edge Razor/SE) - rocnel - 02/02/2016

(02/02/2016, Saat: 18:11)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrik ederim.

Rocnel'in sapına, hangi marka traş makinasının kafası uyumlu?

Merak ettim açıkçası..

O şekilde bir kombinasyonda yapabiliriz..

Merhaba, teşekkürler, ROCNEL tıraş makinesinin sapı 5mm olan her türlü başlık uyumlu, bu da piyasadaki makinelerinin tamamına yakını oluyor. 5mm vida çapı olmayan piyasada makineye hemen hemen denk gelmedim. Sadece sap olarak satın alacaklara iki farklı uzunlukta setiskur gönderiyoruz.