Geleneksel Tıraş Forumları
Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? (/showthread.php?tid=6921)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - mustbe - 18/09/2019

(18/09/2019, Saat: 10:37)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de babamda denemeye çalıştım epey ama yemedi. Tıraş aleti, fırça, sabun, jilet vs. hepsini öne sürdüm. Ne zaman zehri salsam "ben o şekilde çok tıraş oldum, şimdi mach3 ile şipşak olup geçiyorum, uğraşamam artık fırçayla jiletle" diye cevaplar verdi Big Grin

cümleler çok tanıdık benimkiyle Smile

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - Sh@dow - 18/09/2019

(18/09/2019, Saat: 10:37)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de babamda denemeye çalıştım epey ama yemedi. Tıraş aleti, fırça, sabun, jilet vs. hepsini öne sürdüm. Ne zaman zehri salsam "ben o şekilde çok tıraş oldum, şimdi mach3 ile şipşak olup geçiyorum, uğraşamam artık fırçayla jiletle" diye cevaplar verdi Big Grin

Birebir aynı cümleleri kullandı desemSmile

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - elitte - 18/09/2019

Etrafımda tıraş konusu o kadar angarya görülüyor ki işi gereği tıraş olması gerekenler bile daha az uğraşmak için top sakal bırakmışlar... sakal modası ise aldı başını gidiyor birini sakal bıraktırmaya ikna etmek geleneksel tıraşa başlatmaktan daha kolay

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - 3RD1 - 18/09/2019

Geleneksel tıraşa olan ilginin artması Türkiye pazarı için olumlu etki verir buna şüphem yok. Ancak bizim bu kadar sevmemizin nedeni de biraz bu nadirlik mi acaba? 'Ele ayağa' düşme diye bir tabir var ya. Öyle olsa bizim ilgimiz yine bu kadar olur mu? Merak ediyorum doğrusu. Niteliksiz çoğunluk mu, nitelikli azınlık mı? Gönül ister ki nitelikli çoğunluk olalım ama...

Gizli bir örgüt gibi çalışıyoruz resmen. Smile

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - mustbe - 18/09/2019

Ben geleneksel tıraş olmadan önce de ilgimi çeken veyahut yeni çıkan ne varsa alır denerdim. Şimdi de yeni bir dünyaya giriş yaptım bir yılda 18 makine edinip denedim. Bu tamamen kişilik meselesi. Ben denemeyi seviyorum. Kartuşlu ya bugün geçiş yapmış olsam ilk yapacağım şey yine yeni çıkanları denemek olurdu

Cvp: Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ? - ahbap - 18/09/2019

(18/09/2019, Saat: 11:51)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben geleneksel tıraş olmadan önce de ilgimi çeken veyahut yeni çıkan ne varsa alır denerdim. Şimdi de yeni bir dünyaya giriş yaptım bir yılda 18 makine edinip denedim. Bu tamamen kişilik meselesi. Ben denemeyi seviyorum. Kartuşlu ya bugün geçiş yapmış olsam ilk yapacağım şey yine yeni çıkanları denemek olurdu

Ben de bazen şu yeni çıkan gillette skinguard aleti alıp denesem mi diye içimden geçirmiyor değilim Smile

(18/09/2019, Saat: 12:04)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bazen şu yeni çıkan gillette skinguard aleti alıp denesem mi diye içimden geçirmiyor değilim Smile

iki aydır felaket hobi harcaması yaptığım için frenliyorum kendimi komşumSmile skinguard 30 lira bandına satılıyor nette aklıma eserse bir alıp deneyeceğim ben de