Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Geltir Numunesi (/showthread.php?tid=6803)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 18/11/2016

Hergün takip ettiğim için okuyorum arkadaşlar, okumamış gibi davranmak olmaz dimiSmile
Clubman numuneleri için en optimum uygulama 10 ml lik numuneler için 35-36 kişi olması. Önceki organizasyonda alanlar olduğu için bu sayı yakalanabilir mi bilmiyorum.Ben tayin için uğraşıyorum, (referans arıyorumSmile )olursa pek zamanım olmaz İstanbul da. Şu sıralar yalnız yaşadığım için zamanım oluyor. Bu sayıya yaklaşılırsa yeniden yapılabilir.
Sanırım bu sefer 7 li set için 20 TL civarı olur.PTT kargo da yaklaşık 10 TL tutuyor.Önceki organizasyonda kalanları ben kullanırım diye sayının önemi olmamıştı. Kendi kullandıklarım hala elimde mevcut.
Moderatörler uygun görürse, konu üzerinden liste yapılırsa, süre konusunda birazda müsaade edilirse mevcut durumum değişmeden bu işi tekrar üstlenebilirim. Para alışverişi olduğu için; Daha önceki organizasyonu takip edenler bilir ama kar güdülmediğini yeniden belirtmek isterim. Benim içinde hobim üzerine meşgale oluyor.
Saygılarımla

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - İsmetaltan - 18/11/2016

@mertk iki set bana yaz hocam...
Bu arada İstanbul farklı bir şehir bende çalıştıgım dönemde tayin oluyumda kurtuluyum artık diyodum şimdi o günlerimi devam eden dostluklari yad ediyoruz o günleri...

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - evreseli - 21/11/2016

Sayın mertk , eğer bir liste hazırlanıyorsa benide ekleyebilirsiniz.Saygılar.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Vorzakonex - 21/11/2016

Merhabalar listeye benide ekleyebilirsiniz..

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - maybek - 25/11/2016

Beni de ekleyebilirsiniz

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - DeaKeN - 25/11/2016

(25/11/2016, Saat: 23:24)maybek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beni de ekleyebilirsiniz

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Zıpkın - 07/12/2016

Sayın @mertk,
Siteye yeni üye olduğumdan yeni gördüm konunuzu
Eğer organizasyonu yapacaksanız 2 tane almak isterim

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Arapaho - 07/12/2016

Benide ekleyebilirsiniz.

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - DeaKeN - 07/12/2016

(07/12/2016, Saat: 12:21)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benide ekleyebilirsiniz.

+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 07/12/2016

Arkadaşlar yavaş da olsa istekliler yazıyor, pazartesinden sonra bu konu üzerinden liste oluşturmaya başlarız inşallah. O zamana kadar isteyenler yine bu konu üzerinden isteklerini belirtmeye devam edebilirler. Dediğimiz sayıya ulaşmazsa da ne yapılabileceğine beraber karar veririz.
Saygılarımla