Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Geltir Numunesi (/showthread.php?tid=6803)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - AKadir - 27/04/2016

(27/04/2016, Saat: 18:29)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvah, ben bugün uçak tuvaleti gibi kokuyorum o zaman  Big Grin  Big Grin  Big Grin

@msakalli
Özgüven budur.  Big Grin  Big Grin

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - ahraz - 27/04/2016

@mertk Kargom bugün ulaştı,uzun bir uğraş sonunda ailecek açabildik,eşim ve çocuklar bazılarını beğendi,bazılarını beğenmedi,bunu kullan bunu kullanma diye talimatları aldım herşey için teşekkürler,çok emeğiniz geçti,hakkınızı helal edin.eftyi gönderdim bu arada.

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - inter - 27/04/2016

(27/04/2016, Saat: 17:35)ynspektas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile kardes nasil bir benzetme bu boyle Smile
Teşbihte hata olmaz demislerSmile)

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mirzacem - 28/04/2016

bende teslim aldım valla inanılmaz profesyonel isBig Grin ellerinize sağlık

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Turhan84 - 28/04/2016

85bfb65ef0a07af92be3c47d509e83b2.jpg
@mertk Kargo dun elime ulaştı fakat bugun açmak nasip oldu. Gercekten ozen ile hazırlanmış. Ellerinize Saglik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Serjames - 28/04/2016

2r603n8.jpg

Böyle bir etkinlik düzenlediği ve emek harcadığı için Murat Beye çok teşekkür ederim .
Kargo çok sağlam bir şekilde yapılmış .
Gelelim kokulara iyiki böyle bir etkinlik yapılmış zira şu ana kadar hoşuma giden bir koku olmadı .Bazılarını uzun uzadıya koklayınca maden cilası gibi bir koku aldım . Diğerlerinde de kamu tuvaletlerinde ki temizlik ürünlerinin kokusunu aldım . Tabi denemeden ne söylesem boş . Merak ettiğim tıraştan sonra nasıl bir etki bıraktığı . Önce en beğenmediklerimle başlayacağım .
Gazamız mübarek olsun komşular ! Smile İnşallah evden kovulmam Big Grin

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - eRenleR - 28/04/2016

Lilac disindakilerin hepsini begendim. Ama lilac gercekten ucak tuvaleti kokuyor denildigi gibi Smile

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 29/04/2016

Arkadaşlar sürekli yazamasam da tüm mesajları okuyorum. Hepiniz sağolun. İçinde bulunmaktan mutlu olduğum bir yer burası.Bu tip hobiyi bilmeyene anlatmanın ne demek olduğunu sanırım hepiniz biliyorsunuzSmile Aynı şeylerden keyif alanlarla bir arada olmak çok güzel.
Organizasyonda son olarak 3 arkadaşın kargosunu teslim etmemle sona geldik. 2 adet set kaldı, artık onları özelden isteyen olursa gönderirim. Ürünlerle ilgili düşüncelerinizi paylaşmaya devam tabi ki. Kendi adıma tüm kokularını bilmeme rağmen 2 çeşidini kullanıyordum. Bu organizasyonla beraber en az 2 çeşidini daha kullanabileceğimi farkettim. İlk kokladığımda beğenmeyip kullandıkça alıştığım kokular oldu. Lilac vegetal i bende beğenmeyenlerdenim. Ama koku konusunun göreceli olduğunu bildiğim için bu benim kendi görüşüm.Diğerleri ise kullanılabilecek kokular.
Organizasyon için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyi dileklerinizle en az 3 haftalık bir sürem keyifle geçti.
Saygılarımla

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - blueshadov - 29/04/2016

Ücreti eft ile yolladım . Pazartesi hesabınız a geçer. Çok teşekkür ederim. 7 çeşit koku yu da sayenizde öğrenicem. Hangisini satın alıp veya almayacağım a yardimci olacak.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - manilafortuna - 30/04/2016

işte bu gibi şeyler forumların değerini yükseltir...
saatforum (tsl) olsun, geltir olsun, ufakta olsa beni gözümde Büyük forumlar...
üstad banada yollarmısınız? Rica etsem Hepsini okuyamadım, sipariş ne şekilde işliyor? Özelden Adres yazıyoum