Geleneksel Tıraş Forumları
Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Clubman Pinaud Geltir Numunesi (/showthread.php?tid=6803)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - ahraz - 16/04/2016

@mertk hocam emekleriniz için teşekkür ederim,maalesef ilk seriyi ben de kaçırmışım,2nci parti için beni de yazarsanız sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - msakalli - 17/04/2016

@mertk üstat, numuneler sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Clubman Pinaud kullanmak istediğim bir üründü. Sayenizde tüm çeşitleri deneyip istediğimi alma şansına sahip oldum. Gerçekten büyük bir emek harcadınız. Teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - hknz - 18/04/2016

Ciddi emek harcanmış bir iş, @mertk arkadaşa çok teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mertk - 18/04/2016

Arkadaşlarımızın eline sağlam ulaştıkça seviniyorum. İyi dilekleriniz için herkese teşekkür ediyorum. Hep beraber gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondu. Benim üstüme bu iş düştü , bende yaptım şeklinde bakıyorum.
Organizasyonla ilgili olarak;
18 li grubun son kalanları bugün kargolanacak. İlk etap tamamlanmış oluyor.

Pinaud un 3 çeşidi bende var,diğerlerinin kokusunu biliyordum. Normalde ben 18 li grup bitecek diye girmemiştim bu işe. Kalan ürünleri kullanırım diye düşünmüştüm. Talep edip alamayan arkadaşlar oldu. Şimdi şöyle seçeneklerimiz oluştu.
1- Elimde olan hacim fazlalıkları ve kalan şişeler ile 5 li 5 set oluşturulabilir.(special reserve ve musk hariç olmak üzere)
2-Eksik olan 2 ürün ve şişeler sipariş edilerek yaklaşık 15-16 adet 7 li set oluşturulabilir.Ancak bunun için talep listesi oluşturmamız gerekecek.(ödemeden bahsetmiyorum,sadece istekleri belirtmeniz yeter,ödemeler ürünler hazır olunca yada kargodan sonra olabilir)
3-İlk durum geçerli , kalan ürünleri ben kullanırımSmile

Şakası bir yana , sadece isteyipte alamamış arkadaşlar için bu seçenekler aklıma geldi. İsteğe göre organizasyonu bu seçeneklerden biriyle sonlandıralım.
Saygılarımla

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - mirzacem - 18/04/2016

Valla abiler ben geç gördüm, dahil olmak isterim her birini denemek istiyorum. bu arada şişe olayında belki yardımcı olabilirim bir arkadaşım şişe temin edebilir belki.

Clubman Pinaud Geltir Numunesi - kerimovic - 18/04/2016

@mertk üstad, benim de elime ulaştı yalnız ofisteyim eve götürmek sıkıntı olur diye tam açmadım, bakalım bugün nasıl bekleyeceğim gün sonuna kadar,

Organizasyon ve inanılmaz güzel paketleme için tekrar teşekkür ederim..

9166058f0e65ab8f303e07e730f94bab.jpg

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - AKadir - 18/04/2016

@mertk
Biraz evvel teslim aldım.
Örnekleri özenli - garantili paketten kurtarmak falçata ile mümkün.  Big Grin
Emeğinize, elinize sağlık.
Hakkınızı helal edin lütfen.

ZkB810.jpg

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Zeman - 18/04/2016

@mertk komşum, paketi teslim aldım, özenle paketlenmiş, organizasyon için çok emek verdiniz. Teşekkür ederim.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - Nani Kuş - 18/04/2016

@mertk hocam ellerinize sağlık paket elime ulaştı.

Cvp: Clubman Pinaud Geltir Numunesi - kerimovic - 18/04/2016

Tabii ki dayanamadım ve paketi açtım Smile ilk intibam lilac vegetal hariç hepsi enfes