Geleneksel Tıraş Forumları
THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: THATER TIRAŞ FIRÇALARI (/showthread.php?tid=6517)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Serkan1221 - 22/04/2020

Yüzde köpürtme için nasıl bu? çok mu yayılıyor. Omurgalı yazmış Mustafa bey impada ama.
Çinden aldığım bir tane vardı geçen sene 2 band 26 mm silvertip, ama yüzde öyle böyle yayılmıyor. 2 kere kullandım bir daha yüzüne bile bakmadım.
Thaterin 22mm si de var ama o da çok küçük gibi geldi.

d74804dc5dabbc21f2936bbb4f2dfb31.jpg

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - connect - 22/04/2020

Serkan Bey bu fırçayı iki senedir kullanıyorum. Başka fırçam yok. Kesinlikle yayılmıyor.

THATER TIRAŞ FIRÇALARI - MetsGo - 22/04/2020

Bulb olanlar kesinlikle yüzde yayılmaz , omurgası sağlam fırça

1b3d79925ac9e4086283c98b3cd22c4b.jpg

Bu arada 22 mm o kadarda küçük sayılmaz
30 mm Maseto ve 26 mm Oumo ile Yanyana bakınca anlaşılıyor .
Tercih sizin ama bence 22 gayet ideal

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - rating - 22/04/2020

Bu fırça bende var komşum, yüzde köpürtme yapmak için fazla omurgalı geliyor bana. Eğer benim gibi hassas bir cildiniz var ise silvertip modellere bakmanızı tavsiye ederim yüzde köpürtme için. Tasta köpürtmeye başlayıp son çalışmayı yüzde yaparsam sıkıntı yaşamıyorum.

RE: Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Serkan1221 - 22/04/2020

(22/04/2020, Saat: 18:06)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu fırça bende var komşum, yüzde köpürtme yapmak için fazla omurgalı geliyor bana. Eğer benim gibi hassas bir cildiniz var ise silvertip modellere bakmanızı tavsiye ederim yüzde köpürtme için. Tasta köpürtmeye başlayıp son çalışmayı yüzde yaparsam sıkıntı yaşamıyorum.
Komşum bu 4125/2 modeli impada. 2 band silvertip diye yazmış mustafa bey. Sizinki de mi bu model

@MetsGo komşum karşılaştırma fotosu için çok teşekkür ederim. Çok iyi bir fikir oluşturdu ben de.

THATER TIRAŞ FIRÇALARI - rating - 22/04/2020

Komşum biraz anlam karmaşası olmuş gibi oldu. Her firmanın adlandırmada farklı terimleri olabiliyor. Thaterde silvertip olarak çok kaliteli uçlara sahiptir ama twoband yapısı itibari ile omurgalıdır. Benim demek istediğim bu fırçanın omurgalı olduğu idi. Ama düğüm ve kıl kalitesi, kıl yoğunluğu üst seviyedir.

Benim fırçam bu model evet ve memnunum.

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - dikdik_s - 23/04/2020

Simpsons vs. marka tarihine saygım var ama Thater cidden bir baska fırca. Elde yoksa merak ediyorsanız hic dusunmeyin.

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - bleak - 24/05/2020

Üç yıldır 4125/2 kullanıyorum, o kadar yoğun kullandım ki fırçayı kötüye kullandığım söylenebilir.

Hayatımda hiçbir üründen bu denli memnun kalmamıştım, omurgalı ve kıl uçları inanılmaz derecede yumuşak.

En güzel tarafı da fırçanın tek bir kıl dökmemiş olması.

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - fusuy - 13/07/2020

bu güzel fırçaların yapılışı:

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - trooper_gs - 14/07/2020

Komşum bende de 4125/2 Thater var. Mustafa Bey'in tavsiyesi üzerine almıştım. Gayet omurgalı bir fırça, sapı sadece biraz küçük eğer köpürtme tasınız derin ise sorun yaratabilir. Bende Prorasonun köpürtme kasesi vardı, fırça için biraz derin kaldı, kaseyi değiştirdim tabi Smile