Geleneksel Tıraş Forumları
THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: THATER TIRAŞ FIRÇALARI (/showthread.php?tid=6517)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - impaticaret - 27/10/2015

Thater, e-posta kutusunu ayda bir okuyor sanırım.Yanıt bugün geldi Smile
Eğer ithal edersem yaklaşık shaving.ie'nin kargo ve kdv hariç fiyatına satabilirim.
Düğüm olarak 20,22,24,26,28,30/mm
Kıl tipi olarak sadece silvertip. İki bant olursa fiyat %10 yükseliyor
49125 modeli üretilmiyormuş,sınırlı stok varmış.
Diğer modelleri : 4125,4292,4304,RS5068,4376

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - izbe - 27/10/2015

Çok iyi bir haber bu.

btoprak hocam bana katılacaktır. Türkiye ye getirmek için en iyi fiyatlar zaten shaving.ie de idi. Ama shaving.ie nin 11-12 Eur civarında kargo ücreti çok fena idi.

Bu durumda Thater fırçalar için en iyi fiyatlar sizde olacaktır Mustafa Bey.

Bu arada silvertip için btoprak hocam yakında inceleme yayınlayacaktır. Ama 2 band için muhteşem olduğunu söyleyebilirim.

Mustafa Bey getirme durumunuzda özellikle şeffaf akrilik sap bir 2 band almayı düşünürüm. Saygılar.

(27/10/2015, Saat: 10:20)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok iyi bir haber bu.

btoprak hocam bana katılacaktır. Türkiye ye getirmek için en iyi fiyatlar zaten shaving.ie de idi. Ama shaving.ie nin 11-12 Eur civarında kargo ücreti çok fena idi.

Bu durumda Thater fırçalar için en iyi fiyatlar sizde olacaktır Mustafa Bey.

Bu arada silvertip için btoprak hocam yakında inceleme yayınlayacaktır. Ama 2 band için muhteşem olduğunu söyleyebilirim.

Mustafa Bey getirme durumunuzda özellikle şeffaf akrilik sap bir 2 band almayı düşünürüm. Saygılar.

İstediğiniz üretimine son verilen model Smile
Tükenmeden sipariş verelim.

THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Turhan84 - 27/10/2015

Izbe hocam kalitelisini, iyisini bilir.o yüzden onun tercih ettiği urunun fiyatinida paylaşırsanız bizde istifade edebiliriz. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

(27/10/2015, Saat: 10:49)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Izbe hocam kalitelisini, iyisini bilir.o yüzden onun tercih ettiği urunun fiyatinida paylaşırsanız bizde istifade edebiliriz. Smile

Smile Estağfurullah. Öyle bir misyonumuz/vizyonumuz yok. Ama Thater fırçalar hakikaten fiyatını hakeden, evladiyelik ürünler.

Benim gözümde kıl kalitesi (2 Band için konuşuyorum) Sabini ninkiler ve simp. manch. haricinde çok ama çok üst seviyede. Sabininkiler malumunuz (m&f / paladin  - fiyatlar uçuk)

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - ckeskin - 27/10/2015

4376 de aynı şekilde şeffaf sapa sahip ama sanırım biraz farklı iksinin sapı.

(27/10/2015, Saat: 10:49)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Izbe hocam kalitelisini, iyisini bilir.o yüzden onun tercih ettiği urunun fiyatinida paylaşırsanız bizde istifade edebiliriz. Smile

Turhan Bey her zaman işi bilenin izinden gitmek kestirme yoldur Smile
Model : 49125 2 Band Silvertip
Knot : 24MM 110euro
32MM 210euro civarında olmakla birlikte gümrüğe bağlı küçük değişiklikler olabilir.

Fiyat çok iyi Mustafa Bey.

Geçen ay aldığım 4125/3 2 Band Fan Shape in bana maliyeti yaklaşık 160 Eur idi.

Seçim yapabilmem için 49125 2 band larla ilgili detay liste varsa özelden atabilir misiniz? (knot/loft listesi)

Teşekkür ederim.

Cvp: THATER TIRAŞ FIRÇALARI - ckeskin - 27/10/2015

Mustafa Bey,

Bence siz bir tahmini fiyat listesi paylaşıp ön sipariş toplamaya başlayın. Smile

THATER TIRAŞ FIRÇALARI - Aleksey - 27/10/2015

(27/10/2015, Saat: 11:50)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat çok iyi Mustafa Bey.

Geçen ay aldığım 4125/3 2 Band Fan Shape in bana maliyeti yaklaşık 160 Eur idi.

Şu anda dahi size sipariş geçebilirim.

Seçim yapabilmem için 49125 2 band larla ilgili detay liste varsa özelden atabilir misiniz? (knot/loft listesi)

Teşekkür ederim.

Katiliyorum, ben de 49125 ve 4125 icin listeyi rica edebilir miyim Mustafa Bey?