Geleneksel Tıraş Forumları
Derby extra jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Derby extra jilet (/showthread.php?tid=64)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Cvp: Derby extra jilet - umutatakul - 06/11/2016

İmpa ticaret Mustafa beyde satılan derbyler diker yazılı olandan mı? Hiç alanınız var mıdır?

Cvp: Derby extra jilet - blacck - 07/02/2017

Daha yeni katıldım aranıza. Birçok farklı jilet markasını sample tedarik ettim impadan deneme sürecindeyim. Sıra Derby'e geldi hatta ej 89 makinenin içinden çıkan paket. Derby ile iki kez tıraş oldum ikisinde de tıraş sonrası çene yanı ve alt bölgelerde kaşıntı yaptı. Belki daha acemi sayılırım ondandır ama diğer denediğim jiletlerde böyle bir kaşıntı oluşmamıştı. Astra yeşilde falan böyle bir kaşıntı ile karşılaşmadım. Sanırım benim cilde pek uyumlu değil.

Cvp: Derby extra jilet - dikdik_s - 07/02/2017

@blacck
Bolca jilet cesidi deneyin. Islak tırasta, en subjektif konu jilettir. Cildinize en uyan jileti yine siz deneyerek bulacaksınız.

Cvp: Derby extra jilet - rocnel - 09/02/2017

Cvp: Derby extra jilet - Reblica - 10/02/2017

Reklam çok güzel olmuş. Smile

Cvp: Derby extra jilet - AC@DC - 11/02/2017

Derby 100'lük aldım ama vücut temizliğinde kullanıyorum. Sakalda yolma yapıyor. Denediğim jiletler içimde 1.Perma sharp 2.Astra 3.Derby 4.Rapira Sakala perma/astra vücüt temizliğine Derby/rapira

Cvp: Derby extra jilet - Niko - 11/02/2017

Derby Samırai. Piyasaya çok hızlı girmiş. Nerdeyse tüm gazetelerde reklamı var. Bir saatlik tv programında en az 3 kez reklamını izledim. Aklıma bir atasözümüz geldi ama burada zikretmeyi uygun bulmadım. Benzerleri sizin de aklınıza gelmiştir zaten.

Cvp: Derby extra jilet - yener - 24/02/2017

Ucuz oldugundan midir bilmem, almis oldugum jilet sample larindan bir turlu sira gelmemisti Derby e jilet deniyecegim diye bir cok kez tahris ettim yuzumu, bugun derbye sira gelmisti, 3 perde tras oldum ne bi yanma ne bi kasinti ne bi cekme oldu denemedigim bir iki marka kaldi, onlarda uymazsa benim jilet derby dir.

RE: Derby extra jilet - tam35 - 12/05/2017

Yaklaşık bir aydır wilkinson klasik makinenin yanına aldığım ws jiletleri kullanıyordum.memnun olmasamda pis huyum var basladıysam bitirmek gibi bugun bitti sonunda, razorustan aldığım ürünün yanında hediye olarak derby koymuşlar sagolsunlar forumda derby hakkında olumsuz yazıları okuduktan sonra almaya niyetim yoktu elimde olan derby jileti bugün denedim ws den sonra çok memnun kaldım elimde olan diger jiletleri denedikten son kararımı vericem ama derby şimdilik ws den açık ara daha iyi geldi fiyatıda cabası.

RE: Derby extra jilet - ooppss - 15/05/2017

(12/05/2017, Saat: 21:17)tam35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık bir aydır wilkinson klasik makinenin yanına aldığım ws jiletleri kullanıyordum.memnun olmasamda pis huyum var basladıysam bitirmek gibi bugun bitti sonunda, razorustan aldığım ürünün yanında hediye olarak derby koymuşlar sagolsunlar forumda derby hakkında olumsuz yazıları okuduktan sonra almaya niyetim yoktu elimde olan derby jileti bugün denedim ws den sonra çok memnun kaldım elimde olan diger jiletleri denedikten son kararımı vericem ama derby şimdilik ws den açık ara daha iyi geldi fiyatıda cabası.
derby extra ve derby premium farklı jiletler, memnun kaldığınız muhtemelen derby premium dur. Almaya karar verirseniz türüne dikkat edin