Geleneksel Tıraş Forumları
Derby extra jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Derby extra jilet (/showthread.php?tid=64)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Cvp: Derby extra jilet - DERBY - 01/09/2016

(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

İyi GÜnler ...

DERBY hakkında fikrinizi değiştirecek yeni çıkan ürünümüzü size göndermek istiyoruz.

wwww.derbyshaving.com sayfasından bizimle irtibata geçer misiniz?

Selamlar,
DERBY

Cvp: Derby extra jilet - DERBY - 01/09/2016

(01/10/2011, Saat: 01:10)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç sevmediğim bir jilet. Doğru düzgün kesmez, cildi tahriş eder, konforlu da değildir. Anca yabancı arkadaşlara hediye edilesidir.

İyi GÜnler ...

DERBY hakkında fikrinizi değiştirecek yeni çıkan ürünümüzü size göndermek istiyoruz.

Selamlar,
DERBY

Cvp: Derby extra jilet - ckeskin - 01/09/2016

(01/09/2016, Saat: 15:41)DERBY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi GÜnler ...

Selamlar,
DERBY

Merhaba,

Derby jilet konusunda genel olarak forum üyelerinde böyle bir memnuniyetsizlik bulunuyor. Yeni jiletinizin bunu değiştireceğini umarız.

Cvp: Derby extra jilet - Niko - 01/09/2016

@DERBY

Hoşgeldiniz. Sizi forumumuzda görmekten mutluluk duydum.

Bizler her ne kadar yabancı ürünlere ilgi duyan bir topluluk olarak gözüksek de, ne yazık ki bazı mecburi durumlar sebebiyle tercihlerimizi o yönde kullanıyoruz.

Vaktinizin sınırlı ve değerli olduğunu biliyorum; fakat forumumuzu biraz detaylıca okursanız, çoğunluğumuzun iyi yerli üretim alet, sabun, jilet v.b.. ekipmana ne denli sempatiyle baktığımızı fakat eksikliğini de aynı oranda hissettiğimizi göreceksiniz.

Dolayısiyle yeni üretim jiletiniz bizler için çok önemli bir değer ifade ediyor.

Kendi adıma denemeyi dört gözle bekliyorum. Eminim birçok arkadaşımız da aynı heyecanı yaşıyor.

Tekrar hoşgeldiniz. Umarım forumumuzda kalıcı olursunuz. Çok değerli geri dönüşler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kolay gelsin..

Cvp: Derby extra jilet - impaticaret - 01/09/2016

(23/08/2016, Saat: 11:47)umitcatar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mavi derby yurt dışı alışveriş sitelerinde de kendini göstermeye başlamıştı. kim bilir biz ne zaman deneriz Smile

Mavi derbyi İngiltere'de gördüm denemek için alacaktım ama kendi ürünümzü ingiltere'den almak ters geldi Smile
Aynı olduğu veya bizdekinden çok iyi olduğu yönünde birçok yorum var ama kesin bilgiyi @DERBY üyemiz verir Smile

Cvp: Derby extra jilet - cirzini62 - 01/09/2016

Yeni Derby ürününü ben de çok merak ettim. Rapira ile beraber asla kullanmam diye düşündüğüm bir üründü, umarım benim gibi düşünenlerin bu fikri yıkılır yeni çeşitleriyle.

Derby extra jilet - Nani Kuş - 01/09/2016

@DERBY komşum hoşğeldiniz renk kattınız yeni jileti merakla bekliyoruz .
Bu vesile ile bizleride dikkate alarak sabun ve krem üretimine yönelik isteklerimiz olcak umarım dikkate alırsınız .

Cvp: Derby extra jilet - Zeman - 01/09/2016

@derby öncelikle hoş geldiniz.
Yerli malı yeni premium jilet ve hakkındaki olumlu yorumlar bizde heyecan uyandırdı.
@Nani Kuş komşumun da bahsettiği üzere Firma olarak sabun yada kremlerinizde de premium ürün üretmeyi düşünüyormusunuz?

Cvp: Derby extra jilet - rocnel - 01/09/2016

@derby

Foruma hoş geldiniz, burada olduğunuz için çok mutlu oldum, fikir ve değerlendirmelerinizi bekliyoruz, saygılarımla.

Cvp: Derby extra jilet - corpus36 - 01/09/2016

@derby foruma hoşgeldiniz. Yerli üreticilerin foruma katkı sunması çok güzel. İnşallah çok güzel ve kailteli ürünlerle karşılaşırız.
Saygılar.