Geleneksel Tıraş Forumları
Derby extra jilet - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Derby extra jilet (/showthread.php?tid=64)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

Cvp: Derby extra jilet - recklesstr - 09/08/2016

Güzel dizayn olmuş, çikolata kutusu gibi aynen. Üretimde bir fark var mı ben de merak ettim.

Cvp: Derby extra jilet - melih - 10/08/2016

Derby, Arko ile birlikte Türkiyenin medar-ı iftarıdır bence, dünya da söz sahibi olmuş ve Türkün adını duyurmuş ender markalardandır. İki marka da dünyada geleneksel tıraş olan insanlar tarafından tercih edilmesi çok güzel.

Cvp: Derby extra jilet - OnLyTNT - 10/08/2016

Mevzu sahte değilse güzel bir gelişme. Doğru düzgün küresel pazara hitap eden firmamız yok. Derby ve Arko küresel pazarı hedef almadılar hiçbir zaman, o pazar kendiliğinden oluştu. Derby bu "Premium" ürününü gerçekleştirirse yurtdışı pazarını zorlamaya çalışması, ürün ailesini buna göre genişletmesi lazım. Bir yandan da uygun reklam ve kampanyalarla yerli tüketiciyi bu tip ürünlere yakınlaştırması gerek. Resimde görülen "Premium" yaklaşımı bu mantığa gayet uygun. Hayırlısı olur umarım.

Özetle Polsilver benzeri bir bıçak çıksın başka markalara bir daha bakmam, 10k stoklarım Tongue.

Cvp: Derby extra jilet - Niko - 10/08/2016

(10/08/2016, Saat: 10:30)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mevzu sahte değilse güzel bir gelişme. Doğru düzgün küresel pazara hitap eden firmamız yok. Derby ve Arko küresel pazarı hedef almadılar hiçbir zaman, o pazar kendiliğinden oluştu. Derby bu "Premium" ürününü gerçekleştirirse yurtdışı pazarını zorlamaya çalışması, ürün ailesini buna göre genişletmesi lazım. Bir yandan da uygun reklam ve kampanyalarla yerli tüketiciyi bu tip ürünlere yakınlaştırması gerek. Resimde görülen "Premium" yaklaşımı bu mantığa gayet uygun. Hayırlısı olur umarım.

Özetle Polsilver benzeri bir bıçak çıksın başka markalara bir daha bakmam, 10k stoklarım Tongue.

+1

Cvp: Derby extra jilet - recklesstr - 22/08/2016

24052016401.jpg
2405201601dubai_fair_6.jpg
Fotolar Derby'nin 14-16 mayıs 2016 Dubai "BEAUTYWORLD MIDDLE EAST" etkinliğinden. Premium serisi ilk kez burada göz önüne çıkmış. İkinci resimde camekanda sağ alt köşede hiç görmediğim mavi kutulu derby de bulunmakta.

Cvp: Derby extra jilet - umitcatar - 23/08/2016

mavi derby yurt dışı alışveriş sitelerinde de kendini göstermeye başlamıştı. kim bilir biz ne zaman deneriz Smile

Cvp: Derby extra jilet - ckeskin - 23/08/2016

Mavi olanla yeşil olan arasında bir fark yok arkadaşlar. İkisi de Derby Extra. Kalite farkı da yok. Mavi kutu daha çok ihraç amaçlı ürettikleri paketleme sadece.

Cvp: Derby extra jilet - koolandgang - 29/08/2016

En son ne zaman Derby ile tıraş oldum hatırlamıyorum. On yıllar olduğunu söyleyebilirim. Zaten bunu da para verip almadım. Bir makinenin hediyesi olarak gelmişti. Geçenlerde bir konuşma da dik yazılı olanın daha iyi olduğu konusu geçmişti. Bugün de elime geçince kısmet bugüneymiş şunu bir deneyeyim dedim. İyi ki denemişim. Tamam bence bir 7 O'clock SE ya da Polsilver değil ama yıllardır elime almayı değil, görmeyi bile istemediğim Derby de değil.
Derby dik yazılı olan derken; 24w5z5x.jpg bunu kastettim.
Yeterli keskinlikte, affedici, yeterli konfor da bir jilet. Burada satılanlar yatay yazılı olanlar diye biliyorum. Ne kadar benzerler açıkçası onu bilemiyorum. Dediğim gibi en son ne zaman kullandığımı bile hatırlamıyorum. Ama ben de bıraktığı iz, bir daha kullanırsam!!! tadında bir şeydi. Eğer burada satılanlar da böyleyse tam bir f/p ürünümüz var diyebiliriz o zaman. Şimdi baktım İmpa da 1,00.-TL Big Grin

Cvp: Derby extra jilet - Niko - 29/08/2016

Tekrar söylüyorum: Önyargılı negatif yaklaştığımız bir jilet bence. Arko gibi. Alet, sabun, krem v.b.. seçmeyen bir jilet. Gayet efektif. Cilt tipine göre, görece reaksiyon olası tabii ki..

Derby extra jilet - tipsol - 29/08/2016

Çok uzun zaman önce deneyip çok iyi not vermediğim derby yi 37c ile kullanmaya başladım 1 hafta sürekli kullanımda süper konforlu bir jilet olduğuna karar verdim keskinlik beklentilerini çok karşılamasada benim elim derby ye daha sık gider oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk