Geleneksel Tıraş Forumları
Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu (/showthread.php?tid=6301)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - whiskey - 06/08/2015

İlginiz için çok teşekkürler. Şimdiden bir sonraki projeler için heyecanlanmaya başladım. Harikasınız! Smile

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - OnLyTNT - 06/08/2015

Haydi bakalım, yeni bir bekleyiş başlıyor, ömrümüz beklemekle geçiyor zaten Smile. Geleneksel tıraşçının kaderi Big Grin.

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - ckeskin - 06/08/2015

Arkadaşlar, ben teşekkür ederim. Daha yolun yarısındayız. Eylül ayında LE sabunlarımızla tıraş olunca başarmış olacağız. Smile Güzel sözleriniz için çok teşekkürler.

Coming soon...

2nhlvtg.jpg
1z5r7zs.jpg

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - candova - 06/08/2015

Cihankeskin teşekkürler şimdiden.
Eline sağlık.

Fokion'a daha iyi netleyen bir cep telefonu alalım bence Big Grin Neyse böyle de gizemli olmuş.

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - btoprak - 06/08/2015

(06/08/2015, Saat: 17:25)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fokion'a daha iyi netleyen bir cep telefonu alalım bence Big Grin Neyse böyle de gizemli olmuş.

Ben gizem katmak için özellikle sizin bulanıklaştırdığınızı düşünmüştüm üstadım Smile.

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - ckeskin - 12/08/2015

Evet arkadaşlar. Bir kaç gündür iş-güç nedeniyle sessizdim. Sizlerle son durumu paylaşmak istiyorum.

Fokion'a kapora olarak 100€ gönderildi. Para Fokion'un hesabına geçti ve sabunların üretimi başladı.

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - ckeskin - 13/08/2015

Evet arkadaşlar. Fokion dün bir sürpriz yaptı ve bana bitmiş ürünlerden bir fotoğraf yolladı. Fokion daha ödemeyi almadan önce üretimi yapmış ve ürünleri kutulamış. Sabunlarımız şuan kuruyorlar ki kullanılabilir hale gelmeleri en az 1 ay alacağı için Eylül sonunda elimize geçtiğinde sabunlar tıraşa hazır olmuş olacaklar. Aşağıdaki fotoğrafta metal kasenin de çok şık olduğunu göreceksiniz. Bundan sonra karar verilecek bir kaç konu var bunları sabunları alan kişiler arasında oylayacağız. Benim aklıma gelen konular şunlar:

1- Sabunun metal kutusunun üzerine eklenecek Geltir etiketinin tasarımı.
2- Sabunun metal kutusunun üzerine eklenecek Geltir etiketindeki yazıların dili.
3- Sabunların numaralandırma metodu.

Aklınıza gelen başka soru varsa burada bizlerle paylaşırsanız ankete ekleriz arkadaşlar.

2yv8cna.jpg

Cvp: Faena Geltir LE Tıraş Sabunu - Chinaski - 13/08/2015

Cihan hocam elinize sağlık öncelikle her şey için. Benim etiket fikrim Faena nın orjinal etiletindeki tarz bir motif kullanmak çünkü kendi etiketini çok başarılı buluyorum. Belki motifin içine arka plana bizim logomuzu koyup üzerine de Geltir Faena özel üretim, tıraş sabunu gibi bir yazı yazılabir. Tasarıma yatkın arkadaşların da fikirlerini bekleyelim Smile