Geleneksel Tıraş Forumları
Shark Esintisi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Shark Esintisi (/showthread.php?tid=624)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Şark Esintisi - papazerigi - 15/04/2012

çok keskin değil ama bence konforlu...
(15/04/2012, Saat: 01:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bir şans verdim Shark a. Fena değildi tıraşım bi kaç defa daha deneyelim bakalım.

Şark Esintisi - onur98 - 27/04/2012

Ben mat kağıtlı paketinden denemiştim 10 yaprak.
Derby'e göre keskin ve konforluydu. İkişer perdeden en az iki traş çıkartıyor.
Fiyatının derbye göre ucuz olması da cabası.

Rapira ile kıyaslama yapacak olursam kesinlikle daha az keskin ancak Dorco ST300 ve Derby gibi kör değil. Yani takılma çekme yok.

Ama tek perdede permasharp gibi bir traş beklemeyin. Sinek kaydı için tekniğiniz iyiyse iki perde yeter. Damatlık için üç perde yapabilirsiniz.

Konforu kesinlikle çok iyi. Üç perde de bile tahriş etmiyor. Günlük traş olan arkadaşlara uygun fiyatından dolayı tavsiye edebileceğim bir jilet.

Şark Esintisi - Fallschirmjäger - 30/06/2012

Müptelası oldugum jiletlerdendir. Türk piyasasa için bir şanstır şark Smile

Şark Esintisi - Lord Sparhawk - 30/06/2012

Bravoecho kardeşimiz bize Dubai'den shark chrome bulsun, sonra da bizi diskoya götürsün. Tongue

Şark Esintisi - mckorkmaz - 13/07/2012

Ohtararan arkadaşımıza benim bu jiletle buluşmamı sağladığı için teşekkürü borç bilirim. Ben mild jiletleri seviyorum ve keskinlikten daha çok konfor arayanlardanım. Mekür her ne kadar favorim olsada (şu an için) fiyatından dolayı shark ı günlük jilet olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Sakallar perma yada astradaki gibi diken gibi çıkmıyor shark kullandığımda. Ayrıca feather in ikinci kullanım performansından çok daha iyi performans yakalıyorum shark ile. Şiddetle tavsiye ederim.

Şark Esintisi - ohtararan - 13/07/2012

estafurullah, güle güle kullanın Smile

(13/07/2012, Saat: 15:16)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohtararan arkadaşımıza benim bu jiletle buluşmamı sağladığı için teşekkürü borç bilirim. Ben mild jiletleri seviyorum ve keskinlikten daha çok konfor arayanlardanım. Mekür her ne kadar favorim olsada (şu an için) fiyatından dolayı shark ı günlük jilet olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Sakallar perma yada astradaki gibi diken gibi çıkmıyor shark kullandığımda. Ayrıca feather in ikinci kullanım performansından çok daha iyi performans yakalıyorum shark ile. Şiddetle tavsiye ederim.

Şark Esintisi - candova - 21/04/2013

Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye
bir fiyat ferformans jileti

Şark Esintisi - cemuludinç - 21/04/2013

(21/04/2013, Saat: 21:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

Nereden alıyorsunuz bu shark'ı bende almak istiyorum ama bulamadım

Şark Esintisi - puchacz - 21/04/2013

(21/04/2013, Saat: 21:33)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/04/2013, Saat: 21:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

Zazahan'da ve İmpa'da mevcut bildigim kadariyla.

Şark Esintisi - candova - 22/04/2013

(21/04/2013, Saat: 21:33)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

ben zazahanın karşındaki filiz kozmetikten aldım 10 gün önce