Geleneksel Tıraş Forumları
Gecikmiş Merhaba!! - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Gecikmiş Merhaba!! (/showthread.php?tid=618)

Sayfalar: 1 2

Gecikmiş Merhaba!! - zorba58 - 02/04/2012

hoşgeldin dostum ankarada olsaydın şu benim gözleri iyice bir muayene etseydin iyi olurduBig Grin

iyi tıraşlar..
-bu arada ankarada önerdiğiniz göz doktoru ya da hastanesi var mı?-

Gecikmiş Merhaba!! - staggerlee - 02/04/2012

(02/04/2012, Saat: 23:14)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldin dostum ankarada olsaydın şu benim gözleri iyice bir muayene etseydin iyi olurduBig Grin

iyi tıraşlar..

Teşekkürler! Belirli bir hastalık varsa doktor önerebilirim. Normal muayene için özel göz merkezleri genelde iyidir.. Ameliyat falan önerirlerse danışın ama bana Smile

Gecikmiş Merhaba!! - eggman - 02/04/2012

İyi iyi gözle ile ilgili soracaklarımızı sorarız gerektiğinde Big Grin

Hoşgeldiniz Smile

Gecikmiş Merhaba!! - zorba58 - 03/04/2012

(02/04/2012, Saat: 23:20)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/04/2012, Saat: 23:14)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldin dostum ankarada olsaydın şu benim gözleri iyice bir muayene etseydin iyi olurduBig Grin

iyi tıraşlar..

Teşekkürler! Belirli bir hastalık varsa doktor önerebilirim. Normal muayene için özel göz merkezleri genelde iyidir.. Ameliyat falan önerirlerse danışın ama bana Smile

Teşekkür staggerlee, biraz sorunluyum göz kuruluğu, miyop, astigmatizma, göz çevresinde kaldırım taşı papillası(sanırım bir nevi konjonktivit). Gitmiyorum gitmiyorum en sonunda sizi görünce bir danışayım dedim. Gittikten sonra özelden yazarım olmazsa size tekrar teşekkür.Smile

Gecikmiş Merhaba!! - burakoner0681 - 03/04/2012

(03/04/2012, Saat: 00:43)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/04/2012, Saat: 23:20)staggerlee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

iyi tıraşlar..

Teşekkür staggerlee, biraz sorunluyum göz kuruluğu, miyop, astigmatizma, göz çevresinde kaldırım taşı papillası(sanırım bir nevi konjonktivit). Gitmiyorum gitmiyorum en sonunda sizi görünce bir danışayım dedim. Gittikten sonra özelden yazarım olmazsa size tekrar teşekkür.Smile

doktor ustatdım varken bana laf dusmez ama basıma geldıgı ıcın bılıyorum sana ankarada kı en ıyı doktorun ısmını vereyım prof.dr.emin özmert hılton caprazında muaynanesı var.sadece özel bakıyor.o sana ne derse guvenebılırsın.Bir de prof dr gökhan gürelik cinnah caddesınde muaynanaesı var.Ama yok ben normal bır goz merkezıne gıdeyım dersen kudret goz hastanesınde doc.dr orcun müftüoglu arkadasım.