Geleneksel Tıraş Forumları
Nivea after shave sensitive - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Nivea after shave sensitive (/showthread.php?tid=58)

Sayfalar: 1 2 3 4

Nivea after shave sensitive - laktik - 30/09/2011

koku: fena değil orta üstü diyebilirim
tahriş alma: 5 dakika içinde yanma hissini büyük ölçüde alıyor 20 dakika içindede tamaen bitiriyor diyebilirim.
yağlılık hissi: yüzde hafif bir yağlanma bırakıyor ama çok değil. bu hissi yüzünüzü yıkadığınızda daha net anlıyorsunuz.
Nivea coolkick te bu yağlanma hissi daha az.
fiyat: 15 -20 tl arası değişiyor. Migrosta kampanya döneminde 12 tl civarına alınabilir.
soğutma ve yakma: yüzünüzü pek soğutur diyemem ama yüzünüzü yakmaz.
kalite: çok inceleme yapmadığım için yorum yapmıyorum.

Nivea after shave sensitive - Fallschirmjäger - 09/10/2011

(30/09/2011, Saat: 01:22)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koku: fena değil orta üstü diyebilirim
tahriş alma: 5 dakika içinde yanma hissini büyük ölçüde alıyor 20 dakika içindede tamaen bitiriyor diyebilirim.
yağlılık hissi: yüzde hafif bir yağlanma bırakıyor ama çok değil. bu hissi yüzünüzü yıkadığınızda daha net anlıyorsunuz.
fiyat: 15 -20 tl arası değişiyor. Migrosta kampanya döneminde 12 tl civarına alınabilir.

Kaşındırma problemi yaşanıyor mu ?

Nivea after shave sensitive - laktik - 10/10/2011

(09/10/2011, Saat: 22:53)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/09/2011, Saat: 01:22)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koku: fena değil orta üstü diyebilirim

Kaşındırma problemi yaşanıyor mu ?

kaşındırma bende olmadı zaten sensitive olmasının nedeni olabildiğince bu tarz problemlerden kaçınmasından dolayı denmesi. dermotolojik test diyor kimileri. ama sende o etki yaparmı bilmem.

Nivea after shave sensitive - pars - 06/02/2012

Ürünü bugün kullandım. Genelde traş sonrası kolonya kullanırım fakat bugünki tıraşta tahriş yaşadığımı şapı sürünce anladım. Bunun üzerine kolonya sürerek kendim işkence etmektense ürünü denedim.
Sonuç:
1-2 dakika içinde azalan yanma 10-15 dakikada sıfıra indi.
Kokusu Nivea Sensitive traş kremi ile aynı. Ben sevdim.
3 saatin ardından yüzüm hala nemli ve yumuşacık.
Fiyat yerli piyasaya göre biraz fazla kaçsa da bence hakediyor.
Cam şişede olduğunu da belirtmek istedim.

Nivea after shave sensitive - linguist - 07/02/2012

avm lerde watsons gibi bir dukkan var. burda nivea aftershave 22 lira ama biraz otesinde 30ml kucuk numune gibi sisesi ise 1 lira. 3tane alip ucuza getirmeyi dusunmustum ama cildim zaten yagli oldugu icin vazgecmistim. simdi almadigima pismanim o ayri mesele.

Nivea after shave sensitive - eggman - 07/02/2012

Watsonslara arada bir uğruyorum gözümden kaçmış.Gerçi Yves Rocher şu an favorim ama öğrendiğim iyi oldu.Rocherinkide 21 mi 24 liramı neydi Smile

Nivea after shave sensitive - pars - 07/02/2012

Çok iyi fiyatmış. İlk fırsatta stoklayayım ben.

Cvp: Nivea after shave sensitive - DelikanliTiras - 28/12/2015

Eski bir konu ancak, ürün hala raflarda, hemen her markette görüyorum. Bu günlerde Makromarket'lerde 11 TL ye satılıyor. Cam şişede, %0 alkol, koku yok denecek kadar az. Nemlendirmesini beğendim.
9eb6c1eb_0c8f_49cd_ae2a_b9d189ba914c_png_CB3090.png

Cvp: Nivea after shave sensitive - albatross - 29/12/2015

@starex fiyat çok iyiymiş, ben en son watsons tan 23 liraya almıştım bu fiyata bulsam stok yaparım fakat makromarket yok bizim memlekette.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: Cvp: Nivea after shave sensitive - m y r - 29/12/2015

(29/12/2015, Saat: 02:59)albatross Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @starex fiyat çok iyiymiş, ben en son watsons tan 23 liraya almıştım bu fiyata bulsam stok yaparım fakat makromarket yok bizim memlekette.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizin bahsettiğinizin balm olma ihtimali var üstadım. Hiç indirim olmadan genel olarak kolonya 18 lira, balm da 28 lira falan oluyor. Yani balm her türlü pahalı.