Geleneksel Tıraş Forumları
1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması (/showthread.php?tid=5471)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Bruce - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:04)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbullular hem troll hem soğuk esprili insanlar çıktı Big Grin

Üstadım hep içlerinde bir fesatlık var, çekemiyorlar huzurlu, sakin kentimizi Big Grin

RE: Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Chinaski - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:24)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım hep içlerinde bir fesatlık var, çekemiyorlar huzurlu, sakin kentimizi Big Grin
Komşum aslında yıllardır gitmedim Izmir'e belki çocukken bir iki kere ziyaret ettim ama hep bir şekilde sıcaklık duyduğum bir şehir hiç bilmesem de.

Istanbul çileden çıkarıyor bizi orası bir gerçek Smile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - ooppss - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 22:50)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çiğdem diyorlarmis Smile Pardon arkadaşlar yapmasam olmazdı
Big Grin Big Grin süper fikir

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:24)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım hep içlerinde bir fesatlık var, çekemiyorlar huzurlu, sakin kentimizi Big Grin

O kadar trafik insanın dengesini bozuyor, huzur algısını şaşırtıyor tabi Big Grin Ben 3-5 İstanbullu arkadaşımı Boyoz ve Kuzu kokoreç sayesinde asimile ettim gibi. Sevgili @Chinaski @candova @kethuda57 bir gelip sabah körfeze karşı fırında yumurta ve boyoz yerken çay içseler, trafiksiz kent nasıl olur görseler veya alsancakta güneşi rakı, izmir tulumu ve kavun ile batırırken muhabbete doysalar bakalım İstanbula dönerken ayak sürüyorlar mı sürümüyorlar mı Big Grin

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - kethuda57 - 28/04/2015

İzmire hiç gitmedim ama izmir bana hep güzellikleri çağrıştırıyor Smile

RE: Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Chinaski - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:37)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar trafik insanın dengesini bozuyor, huzur algısını şaşırtıyor tabi Big Grin Ben 3-5 İstanbullu arkadaşımı Boyoz ve Kuzu kokoreç sayesinde asimile ettim gibi. Sevgili @Chinaski @candova @kethuda57 bir gelip sabah körfeze karşı fırında yumurta ve boyoz yerken çay içseler, trafiksiz kent nasıl olur görseler veya alsancakta güneşi rakı, izmir tulumu ve kavun ile batırırken muhabbete doysalar bakalım İstanbula dönerken ayak sürüyorlar mı sürümüyorlar mı Big Grin
Inşallah fırsat olur kaptanım, özendirdin Smile

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - kethuda57 - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:37)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O kadar trafik insanın dengesini bozuyor, huzur algısını şaşırtıyor tabi Big Grin Ben 3-5 İstanbullu arkadaşımı Boyoz ve Kuzu kokoreç sayesinde asimile ettim gibi. Sevgili @Chinaski @candova @kethuda57 bir gelip sabah körfeze karşı fırında yumurta ve boyoz yerken çay içseler, trafiksiz kent nasıl olur görseler veya alsancakta güneşi rakı, izmir tulumu ve kavun ile batırırken muhabbete doysalar bakalım İstanbula dönerken ayak sürüyorlar mı sürümüyorlar mı Big Grin

İmkanım olsa istanbulda bir gün kalmam kaptanım Smile işyerimle evim yürüyerek taş çatlasa 20 dakika ama servis akşamları anca yarım saatte eve bırakabiliyor  Confused

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 28/04/2015

Muhtemelen istanbullular benim yazıyı okurken şöyle görüyorlar
''bla bla bla bla Trafiksiz Kent bla bla bla bla'' Big Grin

@Chinaski
Gemide olmadığım her an buyur gel komşum ne demek =)

@kethuda57

Evim ile şehir merkezi olarak nitelendirebileceğim Alsancak arası 35 km en baba trafikte 30 dakikada otoparka girmiş olurum =) İstanbullular bir bir emekli olup marmaris, bodrum, çeşme ve urla'ya yerleşiyorlar veya işi buraya taşıyorlar. Hiç mi imkan yok?

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - candova - 28/04/2015

Kaptanim
İstanbul u sevdiğimi söyleyemem. İzmiri özlemimi bastiriyorum yıllardır.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Aleksey - 29/04/2015

İstanbul'da okuyan bir İzmir'li olarak, hem de dershaneydi müzikle ilgili işlerdi derken son 3-4 yılını bir fiil Alsancak'ı karış karış yürüyerek geçirmiş biri olarak; çok özledim be. İstanbul valla zor şehir, yine kendi güzellikleri var ama katlanılması gereken sıkıntılar çok daha fazla. İzmir'in tek sıkıntısı İstanbul'a kıyasla kasaba, tatil beldesi gibi kalması.