Geleneksel Tıraş Forumları
1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Etkinlikler (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Konu Başlığı: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması (/showthread.php?tid=5471)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 19:57)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum R Nine T tam bir cafe racer ona lafım yok ama S1000r YBR'nin büyük abisi gibi duruyor Big Grin Tongue Aslında bir ara Triumph Rocket III Roadster düşünmedim değil ancak K1300R kadar sürüş keyfi alabileceğimi düşünmüyorum. Tabi bir de servis ve bayi sorunu da var. Aslında fiyat da sorun değil lakin yakın dönemde hayatımda belirleyici bir kaç değişiklik olacak, iyi ihtimalde sonbaharda, kötü ihtimalde 4-5 sene sonrasına ertelemiş olacağım.

Komşum S1000R'a büyük YBR diyerek nasıl yıktınız hayallerimi anlatamam, bende şimdi farkettim yeni kasa YBRye ne kadar benzediğini Big Grin Triumph ve Ducati alırken servis ne kadar yakın o kadar iyi diye düşünüyorum, İngiliz ve İtalyanın ne zaman nazlanacağı hiç belli olmuyor Smile İstediğiniz motoru istediğiniz zaman rahatça alır kazasız belasız kullanırsınız umarım.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Bruce - 11/04/2015

(11/04/2015, Saat: 20:03)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum S1000R'a büyük YBR diyerek nasıl yıktınız hayallerimi anlatamam, bende şimdi farkettim yeni kasa YBRye ne kadar benzediğini Big Grin Triumph ve Ducati alırken servis ne kadar yakın o kadar iyi diye düşünüyorum, İngiliz ve İtalyanın ne zaman nazlanacağı hiç belli olmuyor Smile İstediğiniz motoru istediğiniz zaman rahatça alır kazasız belasız kullanırsınız umarım.

Komşum, şey öyle demek istemedim Big Grin Tongue Big Grin Anlatmak istediğim S1000R'da motorun headlight fairing denilen kısmını beğenmiyorum, naked-roadster olduğu için K1300r gözüme daha hoş geldi, denediğimde de çok keyif aldım. Gerçi arkadaşlar arasında epey bir geyiği yapıldı H-D'den niye BMW diye de yapacak birşey yok Smile Çok teşekkür ederim, bilmukabil.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Bruce - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 20:35)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sertaç @Bruce

Komşular ben aylardır İzmir buluşması ayarlamaya çalışıyorum, hazır başlığımız var sizleri oraya bekleriz =)

http://www.geltir.com/thread-5471-post-110219.html#pid110219

Komşularım ben 4 Mayıs'a kadar iptalim ancak ondan sonraki herhangi bir etkinliğe katılabilirim. Vakit olarak geniş olduğum için tarih belirleme kısmı sizlere ait, ben uyarım.

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - ckeskin - 28/04/2015

Trol'e trol. İstanbul buluşmasına bekleriz Tongue

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - kethuda57 - 28/04/2015

Buluşunca birbirinize komşu mu diyeceksiniz yine Tongue

RE: Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Chinaski - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 21:32)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buluşunca birbirinize komşu mu diyeceksiniz yine
Çiğdem diyorlarmis Smile Pardon arkadaşlar yapmasam olmazdı

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Straht - 28/04/2015

@Chinaski sende mi bu espriyi yapacaktın Big Grin Hiç beklemezdim. İstanbullular hem troll hem soğuk esprili insanlar çıktı Big Grin

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - kethuda57 - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 22:50)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çiğdem diyorlarmis Smile Pardon arkadaşlar yapmasam olmazdı

haha bide gevrek vardı galiba  Dodgy Confused Neyse ben çekileyim buradan  Big Grin

RE: Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - Chinaski - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:04)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski sende mi bu espriyi yapacaktın Big Grin Hiç beklemezdim. İstanbullular hem troll hem soğuk esprili insanlar çıktı Big Grin
Kaptan bu şakayı yapmadan olmazdı malesef Smile Ama her seferinde gülerim buna

Cvp: 1. Geleneksel İzmir Geleneksel Tıraş Buluşması - candova - 28/04/2015

(28/04/2015, Saat: 23:08)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaptan bu şakayı yapmadan olmazdı malesef Smile Ama her seferinde gülerim buna

istanbullular iyi trolledi bu arada Big Grin

izmirlileri bekleriz, misafirimiz olun Smile