Geleneksel Tıraş Forumları
yeni scuttle - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Kendin yap - DIY (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Konu Başlığı: yeni scuttle (/showthread.php?tid=5250)

Sayfalar: 1 2 3 4

yeni scuttle - tipsol - 03/01/2015

Scuttle oldukça güzel bence hatta bu renkte kalırsa daha vintage bir havası olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: yeni scuttle - mancho - 03/01/2015

Isim yazan eşyalardan hoşlanmayan bir ben mi varım?Blush Bu arada Scuttle çok güzel duruyor.Angel

yeni scuttle - tipsol - 03/01/2015

(03/01/2015, Saat: 23:13)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Isim yazan eşyalardan hoşlanmayan bir ben mi varım?Blush Bu arada Scuttle çok güzel duruyor.Angel

Hayır üstadım bende varım, birşeyin üstünde isim görmek tüylerimi diken diken ediyor ama olumsuz algılanmaması için söylemedim çünkü scuttle çok güzel.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cvp: yeni scuttle - error... - 05/01/2015

kıl tüy şekiller yazılar olacağına
direk isim yazması daha keyifli bence en azından
şahsına münasır bir durum sözkonusu

tabi zevkler çeşit çeşit

Cvp: yeni scuttle - ozgun41 - 20/01/2015

bence de askerdeki terligi zimmete gwcirme gibi isim yazmak kisisellestirmekten ziyad3 egovari birsey gibi geliyor.
ozellikle dolmakalemlere isim kazimak agaci kaziyip kalp icine isim yazmak gibi bence.
bunda benim biri begendiginde elimdeki esyalari hediye etmeyi sevmemin de rolu olabilir.
bu fani dunyada hicbirseye adimi kazimak istemem

Cvp: yeni scuttle - eskiuyemnt - 20/01/2015

(20/01/2015, Saat: 12:49)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence de askerdeki terligi zimmete gwcirme gibi isim yazmak kisisellestirmekten ziyad3 egovari birsey gibi geliyor.
ozellikle dolmakalemlere isim kazimak agaci kaziyip kalp icine isim yazmak gibi bence.
bunda benim biri begendiginde elimdeki esyalari hediye etmeyi sevmemin de rolu olabilir.
bu fani dunyada hicbirseye adimi kazimak istemem

Düşüncenizi sevdim, aynı fikirdeyim..Sleepy

Cvp: yeni scuttle - efdu - 21/01/2015

Scuttle daki isim zihinlerde çığır açmış Smile Scuttle bir asker terliği bir kalp kazınan ağaç olmuş..Efendim ben itiraf ediyorum ; eşyalarını her beğenene dağıtan biri değilim..Eşyalarım özeldir..Kitaplarım özeldir mesela..Her birinin üzerinde adım yazar..Kimseye veremem kimse kusura bakmasın…Geçmişi,yaşanmışlığı geleceğe taşıyan birçok koleksiyon ürününe sahibim..Bırakın isteyen herkese vermeyi isteyen herkes göremez bile..Hemen her birinin bir anısı vardır..Eşyalarımı beğendi diye anılarımı da veremem hoyratça..Kendime de yaşanmışlığıma da saygım vardır zira..Hep bir dolmakalemim olsun,üzerinde ismim yazsın istemişimdir..Torunlarım kullanırken beni anımsamalarına vesile olsun,hayırla yad etsinler diye..

Cvp: yeni scuttle - error... - 21/01/2015

isim yazdırmayın arkadaşlar malların üzerine mazallah toparlayamazsınız
sonra düşenin dostuda olmazTongue

hakan hocam sizin sukatılıda sıvaya biliriz alçıyla isim yerini isterseniz

tüyü dikende çıkar bu gidişle

rakıyı fazlamı kaçırdım bu saatte nedir

Cvp: yeni scuttle - tipsol - 21/01/2015

(21/01/2015, Saat: 18:55)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: isim yazdırmayın arkadaşlar malların üzerine mazallah toparlayamazsınız
sonra düşenin dostuda olmazTongue

hakan hocam sizin sukatılıda sıvaya biliriz alçıyla isim yerini isterseniz

tüyü dikende çıkar bu gidişle

rakıyı fazlamı kaçırdım bu saatte nedir

error komşum ikidir kıldan tüyden dem vuruyorsunuzda üzerimizemi alınmamız gerekiyor? eğer amaç bu ise ben sizin scuttle ı oldukça beğendim, üzerinde yazan isim benim tarzım değil sadece bunu belirttim galiba sizde buna alındınız.

Cvp: yeni scuttle - error... - 21/01/2015

(21/01/2015, Saat: 19:08)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: error komşum ikidir kıldan tüyden dem vuruyorsunuzda üzerimizemi alınmamız gerekiyor? eğer amaç bu ise ben sizin scuttle ı oldukça beğendim, üzerinde yazan isim benim tarzım değil sadece bunu belirttim galiba sizde buna alındınız.

öncelikle şunu belirteyim scuttle benim değil komşum ben kendime yaptırdım
beğenen bir arkadaşımızda sordu onada hatıra binayen yaptırdım
yapanlar arkadaşım olduğu için aracı oldum diyelim.

şimdi beni bilen bilir foruma katkı sağlamayı severim ama anladığım konuda oyüzden her yerde olur olmaz yazmam bilgim dahilinde bilgimi paylaşırım

şimdi buraya bi ürün koyduk beğenile bilir beğenilmeye de bilir ticari kaygımız yok ama ürünle alakalı olmayan alanın kendini ilgilendiren bi isim meselesi ne tesadüftür ben son koyduğum üç ürünede isim yazmışken
mevzu oldu bende tam ortadan konuya gireyim dedim benim yorumlarımı okursanız en baştan beri sataştığım kimse olmaığını görürsünüz tarzım değil
ancak rahatsız olduğumu espirili bir dille yansıtmaya çalıştım bu konudaki serzenişim bu yönde
olayın imalarla uzamasını istesem direk isim vererek yazarım yani kimse üzerine bişey alınmasın
ama ben alındım 3 ürün üçüde isimli dördüncü yolda siz olsanız alınmazmısınız
imla Türkçe bozuk kusura bakmayın