Geleneksel Tıraş Forumları
Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? (/showthread.php?tid=5063)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - Southwestern - 17/01/2019

Gillette Slim Adjustable, gerisi tras...

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - manuple - 17/01/2019

Gözde tıraş aletim bir değil 3 adet.
Sırasıyla yazacak olursam :

Zaza Çelik Ustura,
Diamond Çelik Ustura
Ağzı Makas Gibi açılan türden olan Jiletli Ustura

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - batmanforever - 17/01/2019

Tıraş aleti arayışım halen devam ettiği için her dönem gözde aletim değişiyor. Sanırım bu konuda biraz çapkınım Smile
İlk zamanlar Progess'e bayılıyordum. Gillette Slim Twist ile tanıştım budur dedim. Sonrasında Gillette Rocket'i elimden düşürmedim. @turkoglum13 komşumun desteğiyle yeni aldığım Supply SE ise son gözdem Smile

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - Serjames - 17/01/2019

Merkur 34C

RE: Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - FearOfATG - 17/01/2019

(17/01/2019, Saat: 11:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş aleti arayışım halen devam ettiği için her dönem gözde aletim değişiyor. Sanırım bu konuda biraz çapkınım Smile
İlk zamanlar Progess'e bayılıyordum. Gillette Slim Twist ile tanıştım budur dedim. Sonrasında Gillette Rocket'i elimden düşürmedim. @turkoglum13 komşumun desteğiyle yeni aldığım Supply SE ise son gözdem Smile
Gemici misali her tıraşta ayrı sevgili.. Smile
Çapkın ifadesi tam yerinde olmuş komşum.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - manuple - 17/01/2019

@batmanforever

(17/01/2019, Saat: 11:17)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gemici misali her tıraşta ayrı sevgili.. Smile
Çapkın ifadesi tam yerinde olmuş komşum.. Smile

+1

Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - turkoglum13 - 17/01/2019

(17/01/2019, Saat: 11:03)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş aleti arayışım halen devam ettiği için her dönem gözde aletim değişiyor. Sanırım bu konuda biraz çapkınım Smile

Abi supply ‘yi severek kullanmana en cok ben sevindim. Mutlu mesut tiraslarin olsun abim.

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - batmanforever - 17/01/2019

(17/01/2019, Saat: 15:05)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi supply ‘yi severek kullanmana en cok ben sevindim. Mutlu mesut tiraslarin olsun abim.

@turkoglum13 Teşekkür ederim Mehmet, 3 gündür "Supply SE" ile tıraş oluyorum. Genelde orta mild aletler sevdiğim için beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim. Şimdilik mutluyuz ilerleyen günlerde ne olur bilemem Smile

RE: Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - FearOfATG - 17/01/2019

(17/01/2019, Saat: 15:48)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 Teşekkür ederim Mehmet, 3 gündür "Supply SE" ile tıraş oluyorum. Genelde orta mild aletler sevdiğim için beklentilerimi fazlasıyla karşıladığını söyleyebilirim. Şimdilik mutluyuz ilerleyen günlerde ne olur bilemem Smile
Allah mutluluğunuzu bozmasın. Belki çapkınlık biter artık. Big Grin

Cvp: Gözde Tıraş Aletiniz Hangisidir? - ArdıçKatranı - 17/01/2019

Ankette R41'den başka seçenek olması beni şaşırttı Tongue