Geleneksel Tıraş Forumları
bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ TEKNİKLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Forum: Tıraş Teknikleri Soru Cevap (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Konu Başlığı: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır (/showthread.php?tid=5023)

Sayfalar: 1 2 3

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - seiko - 20/10/2014

Ayni problem bende de var. Hafif atg ile cozuyorum olayi

RE: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - mirrorihsan - 20/10/2014

Bende de ayni problem var hocam tek ve temiz cozum tras makinasiyla aliyorum kalan yerleri

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - DelikanliTiras - 20/10/2014

(20/10/2014, Saat: 22:16)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayni problem bende de var. Hafif atg ile cozuyorum olayi

o bölgede tersten aldığımda tahriş yaşadığım için vazgeçmiştim, zamanla cilt alışır mı bilemiyorum, tersten almaktansa cildi gerdirip çapraz almak daha az tahrişli olabilir.

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - DelikanliTiras - 20/10/2014

(20/10/2014, Saat: 22:25)mirrorihsan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de ayni problem var hocam tek ve temiz cozum tras makinasiyla aliyorum kalan yerleri

Bu da yaratıcı bir fikir, aklıma gelmemişti doğrusu

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - seiko - 21/10/2014

O da olur, xtg filan. Duruma, jilete gore hareket ederim genelde.

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - ts9funk - 21/10/2014

Hocam bende tıraş makinesiyle tıraş olduktan sonra jiletle kalan yerleri alıyordum geleneksel tıraşa başlamadan önce,sizde tam tersini yapıyormuşsunuzSmile "@@mirrorihsan@@"

Ynt: RE: Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - mirrorihsan - 21/10/2014

(21/10/2014, Saat: 09:33)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bende tıraş makinesiyle tıraş olduktan sonra jiletle kalan yerleri alıyordum geleneksel tıraşa başlamadan önce,sizde tam tersini yapıyormuşsunuzSmile "@@mirrorihsan@@"
Makinayi 1 kere kullandim tahris yasadim ama kartustan geleneksel trasa gectim ama bi kere dudak kismini kestigimden riske atmiyorum hocam tras makinasiyle temizliyorum oyle fazla sakalimda yok

Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - ts9funk - 21/10/2014

Bende sakal çok, makineyi 2 yıl kullandım gerçi, ama geleneksel tıraş seremonisi ile çok keyifli. Özellikle jiletin kılları keserken çıkardığı ses harika.. makinede kafam şişiyordu 5 dakikada..Smile "@@mirrorihsan@@"

Ynt: RE: Cvp: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - mirrorihsan - 21/10/2014

(21/10/2014, Saat: 17:38)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende sakal çok, makineyi 2 yıl kullandım gerçi, ama geleneksel tıraş seremonisi ile çok keyifli. Özellikle jiletin kılları keserken çıkardığı ses harika.. makinede kafam şişiyordu 5 dakikada..Smile "@@mirrorihsan@@"
Ben o sesin hastasiyim hocam.Beni cezbedeb o citirti sesleri.

Re: bu bölgede yakın tıraş nasıl sağlanır - DelikanliTiras - 23/10/2014

@mirrorihsan cizirti icin size orak tiras aleti tavsiy ederim orkestra gibi