Geleneksel Tıraş Forumları
Edwin Jagger DE89 - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: Edwin Jagger DE89 (/showthread.php?tid=48)

Edwin Jagger DE89 - eggman - 10/12/2012

EJ89'a alışım iyice severek kullanıyorum bir haftadır.

Edwin Jagger DE89 - papazerigi - 10/12/2012

sevindim. hakikaten fiyatının çok üzerinde bir makinedir. güle güle kullanmanız dileğiyle. düşürmemeye özen gösterin, kaplama zarar görebiliyor. Wink
(10/12/2012, Saat: 18:25)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ89'a alışım iyice severek kullanıyorum bir haftadır.

Edwin Jagger DE89 - eggman - 11/12/2012

Sağol papazerigi dostum.

Edwin Jagger DE89 - linguist - 15/12/2012

geofatboy internette dükkan açtığı için zaten hepsini övüyor.

Edwin Jagger DE89 - BigHillMe - 15/12/2012

(15/12/2012, Saat: 06:53)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hadi bakalım, bir Barley de artık benim için yola çıkacak. Gecenin bu saatinde verdim gitti siparişi. Uzun süredir aklımdaydı, yok gereksiz masraf etme bilmemne derken, baktım Wilkinson'un tıraşını geliştirmek gerek dedim. Aslında Shark konforu biraz tetikledi bunu almaya. Konforuna kıyasla daha da düzgün tıraş etmesi azım bu jiletin deyip EJ'ye giriştim ve umarım EJ89 ile buna ulaşırım. geofatboy videosunda da çok etkilendim aman öyle güzel böyle güzel diye ballandırınca almak şart deyip girdim işe.

Bakalım kuş konduracak mı tıraşa Smile Umarım agresif bulmam...

sıparıslerınızı gunduz ve hafta ıcı verın
bankaların ınsanfsız kur cevrım farklarından bır nebzede olsa kendınızı koruyun derım efendım ben

hafta ıcı gunduz serbest pıyasaya gore cevrılen kurlar

gecelerı ozellıklede haftasonu gecelerı "çok serbest pıyasa"ya göre cevrılıyor Smile

aynı tutardakı alısverısler bıze %4-5 farkla yansıyor

Edwin Jagger DE89 - Wilkinson - 16/01/2013

Hayırlı olsun... Düz model biraz kaygan ama tıraşa mani olacak kadar bir problem yaratmıyor.

Edwin Jagger DE89 - eggman - 27/01/2013

Bir süre Progress kullandıktan sonra EJ89'a niye mild dendiğini anladım Big Grin

Edwin Jagger DE89 - puchacz - 03/04/2013

Postaciya verilerek dagitima cikarildi Smile

Edwin Jagger DE89 - puchacz - 03/04/2013

Postaci amca emaneti getirmis. An itibariyle ben de kervana katildim.
Tercihim Barley versiyonundan yana oldu. Aleti cok begendim, inanilmaz zarif. Yerinde tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.
Bakalim wilkinsondan sonra nasil gelecek.
Tek bir sorum var: resimdeki izler normal mi?

2rma4jq.jpg

Bir de dolabimdan kucuk bir goruntu Smile

1o3msh.jpg

Iyi aksamlar diliyorum.

Edwin Jagger DE89 - bulent45 - 03/04/2013

(03/04/2013, Saat: 20:00)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Postaci amca emaneti getirmis. An itibariyle ben de kervana katildim.
Tercihim Barley versiyonundan yana oldu. Aleti cok begendim, inanilmaz zarif. Yerinde tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.
Bakalim wilkinsondan sonra nasil gelecek.
Tek bir sorum var: resimdeki izler normal mi?

2rma4jq.jpg

Bir de dolabimdan kucuk bir goruntu Smile

1o3msh.jpg

Iyi aksamlar diliyorum.

gözünüz aydın Smile kervana katıldım demişsiniz ama sizin kervan zaten yürümüş gitmiş Smile yeni aletinizle keyifli tıraşlar.