Geleneksel Tıraş Forumları
BOLZANO - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: BOLZANO (/showthread.php?tid=436)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

BOLZANO - geldigitti - 22/09/2013

Delidumrul'un gönderdiği Balzano'yu denedim. Feather kadar keskin olmadığı açık, banyo sonrası ne kadar etkiler bilmiyorum ama oldukça konforlu bir tıraş çıkardım. İkinci üçüncü kullanımı nasıl olur bilmiyorum, aslında umurumda da değil. Bana bir kullanımlık da olsun tahrişsiz bir tıraş versin yeter.

BOLZANO - geldigitti - 03/10/2013

Bolzano'yu dördüncü kez denedim ama yemedi. Smile İki üç çekişten sonra Gillette Sliver Blue ile değiştirdim, bu jileti de ilk kez deniyorum (Delidumrul komşu sağolsun) eğer bir iki saat önceki sauna ve yüzme etkilemediyse harika diyebilirim. Ya da ben usta mı oldum ne? Şaka bir yana gedikli geleneksel tıraşçı olmuşum da yorum ve değerlendirme yapıyorum havalarına giriyorum ama Permasharp gerçekten de benim gibi sert ve sık sakallarla iyi baş ediyor ama tahripkar ve tahrişkar, Blue Silver ile kartuş gibi sallaya sallaya tıraş oldum vallahi, bana mısın demedi.

BOLZANO - Delidumrul - 03/10/2013

(03/10/2013, Saat: 01:14)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzano'yu dördüncü kez denedim ama yemedi. Smile İki üç çekişten sonra Gillette Sliver Blue ile değiştirdim, bu jileti de ilk kez deniyorum (Delidumrul komşu sağolsun) eğer bir iki saat önceki sauna ve yüzme etkilemediyse harika diyebilirim. Ya da ben usta mı oldum ne? Şaka bir yana gedikli geleneksel tıraşçı olmuşum da yorum ve değerlendirme yapıyorum havalarına giriyorum ama Permasharp gerçekten de benim gibi sert ve sık sakallarla iyi baş ediyor ama tahripkar ve tahrişkar, Blue Silver ile kartuş gibi sallaya sallaya tıraş oldum vallahi, bana mısın demedi.

http://www.geltir.com/thread-1793-page-2.html

Nerdeeen nereye Smile

BOLZANO - kizilat - 03/10/2013

Tahtakalede bolzani bulabilen oldumu gecen gittigimde baya vardi bu sefer bulamadim Sad

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

BOLZANO - OnLyTNT - 25/11/2013

Bu jilet için Feather kadar keskin diyenler olmuş ecnebi forumlarda ama alakası yok bence. Özellikle dün yaşadığım tecrübeden sonra Big Grin. Bir de paketten pakete değişiyor karakteri demişler. Ben R41 ile denediğimde bana öyle keskin gelmedi, çok da konforlu değildi (bence) ama tahrişsiz güzel bir traş verdi, R41 ile güzel uyum sağladı. 100' lük alsam mı almasam mı tereddüt ediyorum şimdi. Yorumlar çok değişken.

Ynt: BOLZANO - Format/s - 26/11/2013

(25/11/2013, Saat: 11:49)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jilet için Feather kadar keskin diyenler olmuş ecnebi forumlarda ama alakası yok bence. Özellikle dün yaşadığım tecrübeden sonra Big Grin. Bir de paketten pakete değişiyor karakteri demişler. Ben R41 ile denediğimde bana öyle keskin gelmedi, çok da konforlu değildi (bence) ama tahrişsiz güzel bir traş verdi, R41 ile güzel uyum sağladı. 100' lük alsam mı almasam mı tereddüt ediyorum şimdi. Yorumlar çok değişken.

Aynı şekilde düşünüyorum bolzano bir feather bir Personna değil Astradan iyi olduğu söylenebilir ancak....

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: BOLZANO - martin - 13/04/2014

Bu sabah Bolzano ile en iğrenç tıraşlarımdan birini oldum bol tahriş ve kesik. Artık sahte olduğuna eminim. Demek ki Connaughttan bile sahte Bolzano çıkabiliyor. Benden demesi

Cvp: BOLZANO - Delidumrul - 13/04/2014

Connaughttan aldığım Bolzano'dan bende hiç memnun kalmamıştım. Aşırı çekme yapıyordu,bir dahada bolzanonun yakınından bile geçmedim.

RE: BOLZANO - Caglar - 13/04/2014

Bugün deneme ürünü olarak gelen bolzano jileti denedim. İlk perdeyi çok zor aldım. Sakalları epey tuttu. İkinci perdede ise 2 kanama. Uzun zamandır böyle kötü bir tıraş olmamıştım.

Ne keskinlik ne de konfor... Bolzano bana kesinlikle uygun değil.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

BOLZANO - GartBnx - 13/04/2014

alman malı Bolzanolar wilkinson gibi. pek güzel almıyorlar. hatta hiç almıyorlar desem yeridir.