Geleneksel Tıraş Forumları
Frank Shaving 24 mm Knot Silvertip Badger Fırça - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Porsuk Kılı Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Konu Başlığı: Frank Shaving 24 mm Knot Silvertip Badger Fırça (/showthread.php?tid=3737)

Sayfalar: 1 2

Frank Shaving 24 mm Knot Silvertip Badger Fırça - tipsol - 05/12/2013

Merhaba 21 Kasım'da sipariş ettigim 24 mm silvertip bugun elime ulaştı. Forumda konusunu göremedim varsa lutfen oraya taşınabilir
qa9a9a4y.jpgy9u6upe8.jpgu8u2agyv.jpgzyqa8aqa.jpg6e6a4u8y.jpge5yqanes.jpgpe2uvy2y.jpgequ2u2uv.jpg

Frank shaving 24 mm silvertip - crionics - 05/12/2013

Sap çok hoşuma gitti. Keyifli tıraşlar

Frank shaving 24 mm silvertip - linguist - 05/12/2013

hayırlı olsun.
Uçlar finest gibi mi daha mı yumuşak? Rengini de kıyaslarsanız sevinirim hocam.

Frank shaving 24 mm silvertip - eskiuyemnt - 05/12/2013

(05/12/2013, Saat: 20:17)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Tipsol Hocam.Bir musibet (LS26) FS patlaması yaptı.
Big GrinBig Grin
Bin nasihata bedeldir LS Smile
Bende eskiuye3315 üstadın tezgahından geçme 26-28 LS finest var, söylemeden geçemedim. Ha bir tek kıl dök be arkadaş! 6 ay oldu 1 tek kıl görmedim kırılan, dökülen.. Her tıraşta biraz daha yumuşar, su derseniz bir çay tabağı suyu olabildiğince sıcak tutan ve açıldıkça açılan, ama yüzünüzde en ufak bir zaafiyet hissetmediğiniz bir fırça, SANKİ ÜSTADIN SİHİRLİ DEĞNEĞİ DEĞMİŞ...

Frank shaving 24 mm silvertip - eskiuyemnt - 05/12/2013

Tipsol üstad, yakışıklılar doldu bu ara Smile Güle güle kullanın, sanırım kremler için çok başarılı bi FS. Günlük kullanıma çok uygun, bunu da çok beğendim Smile Güzel günlerde kullanın, sağlıkla inş Smile

Frank Shaving 24 mm Knot Silvertip Badger Fırça - tipsol - 06/12/2013

Arkadaşlar tüm iyi dileklere teşekkürler fırçayı henüz denemedim deneyince yorum yapabileceğim. Fırça oldukça kaliteli sapın hissiyatı ve ağırlığı çok güzel. Ayrıca konuyu buraya taşıyan mod a teşekkür ederim fakat bu konu 24mm finest olduğu için ben buraya yazmamıştım ama uygunsa sorun yok.

(05/12/2013, Saat: 20:17)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Tipsol Hocam.Bir musibet (LS26) FS patlaması yaptı.

Evet hocam bütçem çok yüksek olmayınca dediğim gibi uygun fiyatı f/P ürünlerine yöneliyor insan. Daha öncede dedim fırça liginde Manchester United olmasada tottenham, Real Madrid değil ama atletico Madrid , bir bayern münih değil ama bayern leverkusen diyebiliriz Smile nasıl iyi anlattımmı?

Sent from my iPad using Tapatalk

(05/12/2013, Saat: 20:28)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol üstad, yakışıklılar doldu bu ara Smile Güle güle kullanın, sanırım kremler için çok başarılı bi FS. Günlük kullanıma çok uygun, bunu da çok beğendim Smile Güzel günlerde kullanın, sağlıkla inş Smile

Mornetto çok teşekkür ederim, ayrıca elinde çok güzel LS ler olmasına memnun oldum zira ben ve lijun hocam LSzedeyizSmile

Sent from my iPad using Tapatalk

(05/12/2013, Saat: 19:48)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun.
Uçlar finest gibi mi daha mı yumuşak? Rengini de kıyaslarsanız sevinirim hocam.

Üstadım sizin icin küçük bir foto calışması yaptım ayfonla çektimSmile ikiside kullanılmamış soldaki 24 finest sağdaki 24 silvertip
6ava6u7e.jpg
Görüldüğü üzere sikvertip finest in yanında 22mm gibi yani knot lar 24 olmasına rağmen silvertip bence 22mm
zy8u4yta.jpg
Silvertip bu hali ile finest dan daha yumuşak yüzümde ve uçları daha koyu sarı
aby2urug.jpg4utyduqa.jpg
Umarım fikir vermiştir üstadım.

Frank Shaving 24 mm Knot Silvertip Badger Fırça - eskiuyemnt - 06/12/2013

Bu forumun teşbihleri... Öldürmez, süründürür adamı Big Grin