Geleneksel Tıraş Forumları
Geltir Scuttle Resurrection :) - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: Geltir Scuttle Resurrection :) (/showthread.php?tid=3561)

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - cosa_nostra - 09/04/2014

Bence de öhmmm çünkü benimki de küçük geldiBig GrinBig GrinBig Grin

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - OnLyTNT - 10/04/2014

O vakit, Geltir custom mantar işine de bir el atın üstadlar Tongue

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - cosa_nostra - 10/04/2014

Fazla gerek duyulmuyor zaten kaynar su hemen soğumuyor 3 kişiyi 2 şer perdeden rahatlıkla tıraş ederim Sleepy

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - EKSeLaNS - 10/04/2014

Yeni üretimlerde son durum nedir mertsel hocam? Smile Gerçi bana sıra gelinceye kadar 3 ayı bulur gibime geliyor

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - mertsel - 10/04/2014

(10/04/2014, Saat: 14:47)EKSeLaNS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni üretimlerde son durum nedir mertsel hocam? Smile Gerçi bana sıra gelinceye kadar 3 ayı bulur gibime geliyor

10 Tane var şu an elimizde rötuşu yapılmış. Hergün 2 tane daha ekleniyor. Toplam 20 adet olduğunda 2. parti bitmiş olacak.

(10/04/2014, Saat: 15:01)mertsel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 Tane var şu an elimizde rötuşu yapılmış. Hergün 2 tane daha ekleniyor. Toplam 20 adet olduğunda 2. parti bitmiş olacak.

Benim gibi siyah isteyenleri bir kenara not alın isterseniz sonradan karışmasın. Bu arada ellerinize sağlık,kolay gelsin.

(10/04/2014, Saat: 00:00)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O vakit, Geltir custom mantar işine de bir el atın üstadlar Tongue

Evet arkadaşlar dikkatimi çekti benimde. Evde bir deneme yaptım bazı mantarlar oluyor bazıları olmuyor. Düşünüyorum birşeyler merak etmeyin Smile

Benim gibi siyah isteyenleri bir kenara not alın isterseniz sonradan karışmasın. Ayrıca mantarlar olmuyorsa seramik hamuru gibi bişeyden tıkamak için bişey yapılabilir mi? Gerçi sizler daha iyi bilirsiniz Smile Bu arada ellerinize sağlık.

Cvp: 55 TL / ADET - Geltir Scuttle Resurrection :) - mancho - 10/04/2014

İlk siyahı ben de merakla bekliyorum, bakalım nasıl olacak. Umarım bunun gibi olur curls-378x414.jpg

(10/04/2014, Saat: 15:11)EKSeLaNS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim gibi siyah isteyenleri bir kenara not alın isterseniz sonradan karışmasın. Ayrıca mantarlar olmuyorsa seramik hamuru gibi bişeyden tıkamak için bişey yapılabilir mi? Gerçi sizler daha iyi bilirsiniz Smile Bu arada ellerinize sağlık.

Merak etmeyin siyahlar ayrıca not ediliyor arkadaşlar. Kapak çözümü bulundu sayılır ( sürpriz olsun). Önce alan arkadaşlar merak etmesinler onlara da ulaştırılacak aynısı tabiki.