Geleneksel Tıraş Forumları
Zaza Han EM-KE - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: Zaza Han EM-KE (/showthread.php?tid=353)

Sayfalar: 1 2 3 4

Zaza Han EM-KE - ohtararan - 09/02/2012

merhaba,

geçen gün İstanbul' da iken zaza han' a uğradım. sizin için de birşeyler toplayabilmek adına tanıdığım dükkanlara soruşturdum.

em-ke kozmetik kendi porsuk fırçalarını üretiyormuş artık. sanırım pure badger ürünler, kaliteli kutuları ve şık sapları ile sanırım 4-5 çeşit vardı fiyatları 50 lira imiş, pazarlık eder mi bir sormak gerekir. aynı zamanda omega fırçaları da buradan temin edilebilir.

em-ke' nin yanında denizli pazarı' nda ise filarmonika sıfır usturalar mevcut, 180 lira dedi fiyat olarak. dovo da vardı sanırım, bilgilerinize.

ikisi de kargo yapıyormuş

em-ke: (0 212) 512 30 61
denizli paz: (0 212) 528 99 00

selamlar.

Zaza Han EM-KE - pars - 09/02/2012

Fırçayı görmeden yorumlamaak lazım ama 50 sanki biraz fazla gibi.

@, estafurullah, evet doble temple 12
@psycho, görünürde fena değildi ama herkesin kendi görüşü olabiliyor, bana da biraz fazla gibi geldi o yüzden pazarlık eder mi acaba dedim Smile

Zaza Han EM-KE - papazerigi - 09/02/2012

pure fırçaya 50 lira gerçekten çok. yurtdışından FS finest gelir o paraya.
hocam eğer bi gittiğinizde fotoğraf çekebilirseniz süper olur.
Teşekkürler
Saygılarımla

makinemi almamışım işte yanıma, gelmedi ki aklıma birşeyler bulmak Smile

Zaza Han EM-KE - linguist - 10/02/2012

ebay ispanya sayfasinda filarmonica ustura takip ettim. ilan uluslararasiydi ve ebay.comda da gorunuyordu. 13 numara ve 14 subzero sifir kutusunda ayri ayri 60 dolara satildi.

Zaza Han EM-KE - ohtararan - 10/02/2012

tüh yakalasam kendime bir 13 numara istiyordum. kısmet değilmiş.
ama neticede Türkiye içinde benim bahsettiğim, istanbul' da olan gidip bakıp alabilir beklemeden. sadece bilgilendirmek istedim, belki işine yarayan olur.
selamlar.

(10/02/2012, Saat: 00:28)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ebay ispanya sayfasinda filarmonica ustura takip ettim. ilan uluslararasiydi ve ebay.comda da gorunuyordu. 13 numara ve 14 subzero sifir kutusunda ayri ayri 60 dolara satildi.

Zaza Han EM-KE - papazerigi - 10/02/2012

bir dahaki sefere diyelim o zaman Smile
(09/02/2012, Saat: 23:30)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: makinemi almamışım işte yanıma, gelmedi ki aklıma birşeyler bulmak Smile

Zaza Han EM-KE - linguist - 10/02/2012

ebay fransa almanya italya avusturya vs takip ediyorum. urun aciklamasi kismini translate.google.com adresine yaptiriyorum. turkcesi guzel degil ama ingilizceye birebir ceviriyor.

Zaza Han EM-KE - ohtararan - 12/02/2012

merhaba,
bu arada dün aklıma geldi, bendeki fırçaya baktım kıllar koyu renk, em-ke üretimi olan bahsettiğim fırçalar ise orta tarafları biraz koyulaşıyor ancak alt ve üst tarafı açık sarı gibiydi sanki. fırçadan iyi anlayanlar belki anlar diye tarif edeyim dedim.
selamlar.