Geleneksel Tıraş Forumları
Herkeze merhaba - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Herkeze merhaba (/showthread.php?tid=350)

Sayfalar: 1 2

Herkeze merhaba - kumuca - 09/02/2012

Herkese merhaba ben mustafa , tiyatro sanatçısıyım. internette traş bıçaklarına bakarken sitemizle tanıştım . Forumları okudum ve Muhle R41 makina aldım Smile derby jilet takip yüzümü arkı sabun ve porsuk kılı fırçana kopurtup hemen traş oldum (3 perde)ama sanki beklediğim performans olmadı . Yüzümde olusan kesikler normal alışıcağım ama bu makina sinek kaydı traş için galiba yanlış seçim fikirleriniz nedir . Ya da önerileriniz nedir makina olarak.

Herkeze merhaba - linguist - 09/02/2012

(09/02/2012, Saat: 10:54)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba ben mustafa , tiyatro sanatçısıyım. internette traş bıçaklarına bakarken sitemizle tanıştım . Forumları okudum ve Muhle R41 makina aldım Smile derby jilet takip yüzümü arkı sabun ve porsuk kılı fırçana kopurtup hemen traş oldum (3 perde)ama sanki beklediğim performans olmadı . Yüzümde olusan kesikler normal alışıcağım ama bu makina sinek kaydı traş için galiba yanlış seçim fikirleriniz nedir . Ya da önerileriniz nedir makina olarak.
R41 en agresif makina genellikle r89 tercih ediliyor.
Bu arada aramıza hoşgeldiniz.

Herkeze merhaba - papazerigi - 09/02/2012

hoşgeldiniz.
canınız yandıkça öğreniyorsunuz. bende öyle olmuştu zamanında Smile
Saygılar

Herkeze merhaba - eggman - 09/02/2012

Hoşgeldiniz,birde Rapira deneyin jilet olarak.

Onun dışında makina biraz agresif olmuş Smile Yeni gelen diğer birkaç arkadaşa yazmıştık nelere dikkat edilmesi gerektiğini o başlıklarda işe yarayacak bilgiler bulabilirsiniz.

Herkeze merhaba - ohtararan - 09/02/2012

merhaba,
hoşgeldiniz, makine konusunda yardımcı olamayacağım ancak jilet markaları herkeste farklı olabiliyor, o sebeple deneyebildiğiniz kadarını deneyin. perma sharp süper ve merkür platinium dan ben memnunum ancak sizde nasıl olur bilmem Smile
selamlar.

Herkeze merhaba - Ugur851 - 09/02/2012

Bir tiyatro sanatcisinin herkez yazmasi cok garip!
Hosgeldiniz.

Herkeze merhaba - kumuca - 09/02/2012

teşekkürler arkadaşlar... bu arada uğur arkadaşım biz tiyatrocular imla kılavuzu değiliz hatalı yazımlar olabiliyor. Zira mesajımı iphone telefonda yazdım tuşlar ve yazım yönlendiricilerinin gazabı . Sizi üzdüysek ve her ne kadar sürçü lisan ettiysek affola....

Herkeze merhaba - papazerigi - 09/02/2012

estağfurullah. imla mühim değil Smile
mühim olan bir arada olmak ve tıraş konuşmak. Smile
Saygılarımla
(09/02/2012, Saat: 14:19)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler arkadaşlar... bu arada uğur arkadaşım biz tiyatrocular imla kılavuzu değiliz hatalı yazımlar olabiliyor. Zira mesajımı iphone telefonda yazdım tuşlar ve yazım yönlendiricilerinin gazabı . Sizi üzdüysek ve her ne kadar sürçü lisan ettiysek affola....

Herkeze merhaba - linguist - 09/02/2012

ben de çoğunlukla cepten yazıyorum ve harfler çok karışıyor.

Herkeze merhaba - Ugur851 - 09/02/2012

(09/02/2012, Saat: 14:19)kumuca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkürler arkadaşlar... bu arada uğur arkadaşım biz tiyatrocular imla kılavuzu değiliz hatalı yazımlar olabiliyor. Zira mesajımı iphone telefonda yazdım tuşlar ve yazım yönlendiricilerinin gazabı . Sizi üzdüysek ve her ne kadar sürçü lisan ettiysek affola....
ben imla konusunda biraz takıntılıyım da o yüzden öyle bir mesaj yazmıştım, tabi hoşgeldin mesajının yanında yazmam hoş olmamış, kusuruma bakmayın benim de Smile tekrar hoşgeldiniz Smile