Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - izbe - 22/10/2016

(22/10/2016, Saat: 23:35)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam çantasının fermuarından ürünün boyutu anlaşılıyor. Dediğiniz gibi mikro birşey. Ama seyahatler için kullanışlı güzel bir ürün olabilir.

Iyi yakaladin Onur hocam. Benim sipalara meze olur, oyuncak olur bu Smile

İndirimler ve Fırsatlar - PisPorsuk - 24/10/2016

Arkadaşlar 23-26 Ekim arası Migros ta krem ve losyonlar da % 50 indirim var. Bilgilerinize

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Ibrahim34 - 24/10/2016

(24/10/2016, Saat: 14:53)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar 23-26 Ekim arası Migros ta krem ve losyonlar da % 50 indirim var. Bilgilerinize

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

migrosta daha önce tıraş malzemelerinde bu şekilde bir indirim oluyor muydu?

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - PisPorsuk - 25/10/2016

(24/10/2016, Saat: 22:42)Ibrahim34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: migrosta daha önce tıraş malzemelerinde bu şekilde bir indirim oluyor muydu?

en son geçtiğimiz eylül başınada olmuştu, daha öncesini hatırlamıyorum.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - btoprak - 01/11/2016

Gifts and Care'de 35 dolar üstü (fırça siparişi geçerken gördük) %15 indirim var arkadaşlar. Geltir kodu %10'du biliyorsunuz, extra %5 hoş bir indirim. Bu arada iki kod bir arada çalışmıyor, yani Geltir koduyla birlikte %25 indirim alamıyorsunuz Smile.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - msakalli - 01/11/2016

Evet G&C'de 7. yıl dönümüne özel bir indirimmiş bu. Bana da btoprak üstatla beraber bir Simpsons Case C1 Best Badger'a mal oldu.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - msakalli - 01/11/2016

(01/11/2016, Saat: 11:39)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gifts and Care'de 35 dolar üstü (fırça siparişi geçerken gördük) %15 indirim var arkadaşlar.

Üstat, o $ değil, € olacaktı Smile

Ayrıca, 35 € altına da %10 indirim var ki bu oran zaten "Geltir" indirimi ile aynı.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - btoprak - 01/11/2016

(01/11/2016, Saat: 16:27)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat, o $ değil, € olacaktı Smile

Ayrıca, 35 € altına da %10 indirim var ki bu oran zaten "Geltir" indirimi ile aynı.

Upppsss.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - FurkanY - 02/11/2016

@msakalli @btoprak üstadlar ben de gc den bir şeyler alacağım sözde indirimden faydalanıp ama beceremedim bir türlü , kredii kartı seçeneğini seçip öde diyorum ama sayfa tam kart bilgilerimi isteyecek sayfaya yönlenirken bir şey oluyor geri dönüyor, sebebi nedir ?
Chrome dan olmuyordur diye edge de denedim gene olmadı, paypalı seçince ileri geçiyor ancak redsys i ( kredi kartı ile ödeme) seçince ilerlemiyor

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - btoprak - 02/11/2016

@FurkanY komşum, telefonda yapıyorsanız bir de bilgisayarda deneyin. Bizde o aşamada sorun çıkmadı kredi kartıyla ödedik. O basamağı geçseniz sanal karttan oluyor olabilir diyecektim ama sorun o değil gibi duruyor.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk