Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - hknz - 21/08/2016

Kaçırdık yine, yok mu Bursa dan bir yardımsever

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - hergele - 21/08/2016

Umarım alınanlar içinde varımdır ve umarım kalan dükkanların zulası bizlere yani değerini bilenlere kısmet olur...

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - ckeskin - 21/08/2016

(21/08/2016, Saat: 22:05)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Korupark'da ben ayrıldığımda 290 modeli kalmamıştı ama diğer modellerden fazlasıyla vardı. Ben oradayken sipariş verenlerinkini aldım, hatta bir tur da geri döndüm ama şu anda istanbul'dayım.

Valla hocam listede var mıyım bilmiyorum ama kimlere düştüyse helal olsun size. Smile

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Ahver - 21/08/2016

İstanbuldaki douglas magazalarında hangisinde bulunursa benimde 1 adet alma niyetim var arkadaşlar. Herkese nasip olur inşaallah almak isteyenlerden

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - cirzini62 - 22/08/2016

Benim anlayamadığım şey fiyatın nasıl bu kadar düştüğü. Ankara'da ve Eskişehir'de gidip görmeye çalışacağım, eğer olur da zuladan çıkarsa mutlaka toplarım hepsini almak isteyenler için.

Bu arada bulan alabilen varsa garanti olsun, bana da bir tane alıp ayırsın lütfen. Ntekim Ankara ve Eskişehir'den hiç ümidim yok.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - onurcakmak - 22/08/2016

(22/08/2016, Saat: 00:21)cirzini62 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim anlayamadığım şey fiyatın nasıl bu kadar düştüğü. Ankara'da ve Eskişehir'de gidip görmeye çalışacağım, eğer olur da zuladan çıkarsa mutlaka toplarım hepsini almak isteyenler için.

Bu arada bulan alabilen varsa garanti olsun, bana da bir tane alıp ayırsın lütfen. Ntekim Ankara ve Eskişehir'den hiç ümidim yok.

posicor üstadın aldığı fırçaya bakacak olursak, barkod etiketi fırçanın sapına yapıştırıldığı görülüyor ve anladığım kadarıyla fırçalar kutusuz satılıyor. Hatalı ürünler olabilir.

Bir de mağazalarda bu ürünü makyaj fırçalarının arasında aramak gerek diye düşünüyorum. Yani telefonla sormak sağlıklı olmayabilir. DaVinci markasının makyaj fırçaları da var ve mağaza görevlileri bunun bir tıraş fırçası olduğunu bile bilmiyor olabilirler. Ben tıraş fırçası diye sorduğumda adam yüzüme garip garip bakmıştı, "o tür şeyleri gratisde bulursunuz" demişti.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - DeaKeN - 22/08/2016

(22/08/2016, Saat: 00:31)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: posicor üstadın aldığı fırçaya bakacak olursak, barkod etiketi fırçanın sapına yapıştırıldığı görülüyor ve anladığım kadarıyla fırçalar kutusuz satılıyor. Hatalı ürünler olabilir.

Bir de mağazalarda bu ürünü makyaj fırçalarının arasında aramak gerek diye düşünüyorum. Yani telefonla sormak sağlıklı olmayabilir. DaVinci markasının makyaj fırçaları da var ve mağaza görevlileri bunun bir tıraş fırçası olduğunu bile bilmiyor olabilirler. Ben tıraş fırçası diye sorduğumda adam yüzüme garip garip bakmıştı, "o tür şeyleri gratisde bulursunuz" demişti.

Aynen üstat ben de kanyona gittim bulurum ümidi ile bi 10 tane alabilirsem burdan yollarım diye ama maalesef dediğiniz gibi sanki satıcı tıraş fırçasını hiç görmemiş gibi davrandı sağlık olsun artık alanlar burdan olursa hayırlı olsun şimdiden

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - dikdik_s - 22/08/2016

100 kusur dolarlık urunu, 3 dolara alabiliyoruz diyorsunuz, hemde uomo icin dıs kapının mandalı Turkiyede???
"Gercek olamayacak kadar guzel" terimi buraya uygun olurmu acaba Smile

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - posicor - 22/08/2016

Merhaba arkadaşlar,

PM'lere genel cevap olarak, o anda siparişlerini alabildiğim herkes ile irtibata geçtim, şu an benim elimde 2 tane kendi kullanacağım ve birkaç tane de sabun ile takas edeceğim kaldı. Siparişini iptal eden filan olursa haber veririm. Bunun dışında malesef alma veya edinme imkanım yok.

Bu arada muhtemelen benim dışımda da alan oldu çünkü ben dükkandan çıkarken 290 hariç modellerden en az 20-25 tane daha vardı.

İndirimler ve Fırsatlar - Nani Kuş - 22/08/2016

@posicor hocam Elinizdekilerin bir toplu fotosunu Görsek şöyle gözlerimiz bayram etse

Baya merak ettim fırçaları