Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Serjames - 09/04/2016

Estağfurullah Smile , peki malum sitenin dışında yurtiçinde temin edebileceğimiz yer varmı ?

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - recklesstr - 10/04/2016

(09/04/2016, Saat: 22:33)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Estağfurullah  Smile  , peki malum sitenin dışında yurtiçinde temin edebileceğimiz yer varmı ?

Big Grin Eskiden sevil kozmetik veya n11'den tedarik edebiliyordum ancak bir senedir ülkemizde yoktu. Enpa dış tic. ABD'den ithal ediyordu şimdi hangi firma ithal ediyor ya da başka nerede bulunur henüz bilmiyorum, öğrenirsem sizinle paylaşırım üstad.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Serjames - 10/04/2016

(10/04/2016, Saat: 00:01)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Eskiden sevil kozmetik veya n11'den tedarik edebiliyordum ancak bir senedir ülkemizde yoktu. Enpa dış tic. ABD'den ithal ediyordu şimdi hangi firma ithal ediyor ya da başka nerede bulunur henüz bilmiyorum, öğrenirsem sizinle paylaşırım üstad.

İliginiz için çok teşekkürler üstadım Wink

Saygılar ,

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - koolandgang - 11/04/2016

(09/04/2016, Saat: 18:44)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 1 senedir Barbasol after shave'ler piyasada yoktu, lidyana.com her iki AS'i de getirmiş. Bu güzel haber Barbasol sevenlerine gelsin Smile Yalnız bir de kötü haber var, Pacific Rush'ın üretimi durdurulmuş o yüzden yedek olsun diye fazla fazla aldım komşular Smile

Komşum teşekkürler. Ne zamandır ben de bekliyordum. Eh yaz da geldi zaten bizim beldelere Big Grin

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - koolandgang - 16/04/2016

(09/04/2016, Saat: 18:44)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 1 senedir Barbasol after shave'ler piyasada yoktu, lidyana.com her iki AS'i de getirmiş. Bu güzel haber Barbasol sevenlerine gelsin Smile Yalnız bir de kötü haber var, Pacific Rush'ın üretimi durdurulmuş o yüzden yedek olsun diye fazla fazla aldım komşular Smile

Yalnız nasıl bir fazla alımdır o öyle anlayamadım Smile Aynı gün siparişi geçtim, bugün mail atmışlar. Özür dileriz tedarikçi firmayı birisi patlatmış, o yüzden siparişinizi temin edemiyoruz diyorlar Big Grin

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - recklesstr - 16/04/2016

(16/04/2016, Saat: 14:39)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yalnız nasıl bir fazla alımdır o öyle anlayamadım Smile Aynı gün siparişi geçtim, bugün mail atmışlar. Özür dileriz tedarikçi firmayı birisi patlatmış, o yüzden siparişinizi temin edemiyoruz diyorlar Big Grin

Şuçsuzum, sadece 2 adet sipariş etmiştim Smile Bana da geçenlerde mail ulaştı ve gönderemediklerini söylediler, para iadesi aldım ama siparişimi teslim alamadığım için üzüldüm tabi Sad

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - koolandgang - 16/04/2016

(16/04/2016, Saat: 16:56)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuçsuzum, sadece 2 adet sipariş etmiştim Smile Bana da geçenlerde mail ulaştı ve gönderemediklerini söylediler, para iadesi aldım ama siparişimi teslim alamadığım için üzüldüm tabi Sad

Komşum canın sağolsun, bizimkisi latife de. Bu lidyana ile de aramız hiç iyi olmadı zaten. Ben de heveslenmiştim ama ne yapalım nasip değilmiş.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - izbe - 22/04/2016

Beauty @ Chreightons da butun urunlerde %50 indirim var. Tiras urunleri olarak T&H ve St.James var.

Kod: sum50

Onemli uyari: B@C urunleri takipsiz kargo ile gonderiyor. Risk size ait Smile

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - onurcakmak - 22/04/2016

@izbe hocam St. James ürünlerini İMPA Mustafa bey de getirtti, valla hiç riskine değmez.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - utunc - 27/04/2016

30 NİSAN 23:59'a KADAR İNDİRİM KODLARI İKİ KAT DEĞERLİ ARKADAŞLAR.
Mevcut %10 indirim kodumuzu (geltir) %20 olarak değerlendirebilirsiniz.
Ben kendi adıma 63 euro'luk sipariş geçtim. Denedim çalışıyor Smile

2zzoq37.png