Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - ckeskin - 25/11/2015

@mertk komşum aynı ürünlerin çoğu @impaticaret te de mevcut. Hepsiburada'dan alışveriş yapmıyorsanız başka bir şey için bence boşuna uğraşmayın. Üstelik gönderimleri de Lilakutu yapacak sanırım.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - mertk - 25/11/2015

Sn. cihankeskin ; Dediğiniz gibi lilakutu gönderiyor. Sadece bu üründe fiyatı uygun gibi geldi, onu paylaşmak istedim. Yoksa İmpa ticaret'in sitesini takip ediyorum.Hatta yarın yada cuma günü İstanbul a geldiğimde uğramaya çalışacağım.(gerçi cüzdan açısından pek akıllıca bir hareket değil oraya gitmek ama neyseSmile )
Saygılarımla

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Arif - 30/11/2015

Şimdi baktım loccitane da çoğu traş ürününde %20 bazılarında %50 ye varan indirimler mevcut. Balm v.s. almak isteyip indirim bekleyenlere duyrulur...

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - dikdik_s - 04/12/2015

Arkadaşlar buraya yazıyorum ama yonetim daha uygun bir yere taşıyabilir.

İnternette bakınırken shavelounge sitesinin fiyatları ilgimi çekti. Merkurler 30usd civarı vs. fakat tam alım yapacagım sırada kredi kartından cekilecek tutarı usd degilde sterlin olarak yazdıgını gordum son anda. Bunun ustune mail attım ve dusundugum cıktı. Web sitesi kur ceviricilerinde sorun var. Tum fiyatlar sterlin.

Bilginiz olsun Dikkat ediniz.
Saygılar

Not: Asagıda odeme ekranı cıktısı ve mailime gelen cevabı iletiyorum.
20f92mh.jpg
qpfnh4.jpg

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - izbe - 10/12/2015

"Christmas" için Simpson ın "Black Friday" de olduğu gibi ciddi bir kampanya yapabileceği söyleniyor.

Arasıra bakmakta fayda var.

Link

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Cesko - 14/12/2015

(10/12/2015, Saat: 11:41)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Christmas" için Simpson ın "Black Friday" de olduğu gibi ciddi bir kampanya yapabileceği söyleniyor.

Arasıra bakmakta fayda var.

Link

Ben de Noel indirimlerini bekliyorum. Birkaç şey alacağım.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - canbaz - 17/12/2015

daha önce duyurusu yapıldımı bilmiyorum ama, watsons mağazalarına denim'in after shave ve edt çeşitleri gelmiş.

yararlanınız!..  Smile

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - izbe - 21/12/2015

Massdrop ta Feather AS-D2 SS 145 usd + 3.63 Usd kargo. Fiyat fena değil.

(Alacak arkadaşlar gumruge takılma ihtimalini unutmasınlar)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - ihtilaf - 21/12/2015

(21/12/2015, Saat: 19:39)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Massdrop ta Feather AS-D2 SS 145 usd + 3.63 Usd kargo. Fiyat fena değil.

(Alacak arkadaşlar kargoya takılma ihtimalini unutmasınlar)

@izbe hocam gümrük masraflarıyla toplam ne olur Smile

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - izbe - 21/12/2015

Ayağınız alışsın. Fiş almazsanız bir güzellik yaparız. Smile

Şaka bir tarafa Ab dışı ülke olduğundan dolayı yaklaşık (efektif MB kuruna göre değişkenlik göstermekle birlikte) 80-100 TL arası bir gümrük vergisi çıkacaktır.