Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - linguist - 15/12/2013

nkdman.co.uk %12,5 indirim vardı diye hatırlıyorum ama ilk sayfadaki listede bulamadım acaba sadece ekim ayı için mi geçerliydi?

İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - ohtararan - 15/12/2013

ekliyorum hemen, hatırlatmanı iyi oldu, hepsini takip edemeyiorum, gözüme iliştikçe ekliyorum başa. ekliyorum hemen.

(15/12/2013, Saat: 22:04)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nkdman.co.uk %12,5 indirim vardı diye hatırlıyorum ama ilk sayfadaki listede bulamadım acaba sadece ekim ayı için mi geçerliydi?

Ynt: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - korhan - 20/12/2013

Arkadaşlar sivas migrosta gördüm umarım diğerlerinde de vardır umarım. Bence Mug olarak kullanmak için çok uygun ihtiyacı olan varsa kaçırmayın derim.

ba8uzu4a.jpg

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - OnLyTNT - 20/12/2013

Oy oy tam aradığım tipte, alayım bunlardan ben.

İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - 1912 - 13/01/2014

amazonda edwin jagger d89l fiyatı $31.99
kargo dahil 105 tl
daha ucuza mümkün mü ?

saygılarımla

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - recklesstr - 30/05/2014

Old Spice 125ml After Shave Gratis mağazalarında satışa sunulmuş.
Attığımız maillere cevap yazma gereği duymasa da uygulamalarıyla tüketici taleplerini gerçekleştiren bir firma yolunda.
b5anrDl.jpg

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - fatih4342 - 30/05/2014

(13/01/2014, Saat: 01:54)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: amazonda edwin jagger d89l fiyatı $31.99
kargo dahil 105 tl
daha ucuza mümkün mü ?

saygılarımla

Amazon Türkiye'ye gönderim yapıyor mu?

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - 1912 - 31/05/2014

fatih4342 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Amazon Türkiye'ye gönderim yapıyor mu?

Eskiden kitap müzik kategorilerinden gönderim yapıyorlardı
son birkaç yıldır diğer kategorilerden de bazı ürünlerin gönderimi yapılıyor

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - Eucris - 31/05/2014

Ben amazondan çok blu ray film aldım.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar (ilk mesaj tıraş ürünleri için güncel) - sharpenter - 31/05/2014

(30/05/2014, Saat: 09:59)fatih4342 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amazon Türkiye'ye gönderim yapıyor mu?

Birçok üründe gönderim yapılıyor; bazı ürünler için "bu ürün verdiğiniz adrese gönderilemez" dese bile ürün sayfasında "X New from $XYZ" bağlantısında listelenen alternatif satıcılar arasında gönderen oluyor genellikle.