Geleneksel Tıraş Forumları
İndirimler ve Fırsatlar - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: İndirimler ve Fırsatlar (/showthread.php?tid=347)

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Dumanus - 28/07/2019

(28/07/2019, Saat: 01:38)Curiosity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bölgesel mi acaba broşürlerde göremedim. Yarın bakayım bizim buraya da gelmişse alayım. Bu kaseyi bekliyordum ben de. Hangi renkleri vardı başka ?

Komsum ben de Denizli A101'lerde gordum, muhtemelen Tr geneli yine. Renk cesitliligi de vardi.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Jonka - 28/07/2019

@Curiosity Tüm A101 lere gelir ben mesala perşembe günü 2 gibi gittim çalışan personel abi dedi geleneksel tıraşcılar gelip süpürdüler tasları dedi şaşırdım

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Sh@dow - 28/07/2019

Bulabilirsem bende bir uğrayıp görmek istiyorum sağolun bilgilendirme için...

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - Denetcii - 28/07/2019

Ben aldım şimdi komşum teşekkür ederim bilgilendirme için.

İndirimler ve Fırsatlar - guwenkaya - 28/07/2019

Merak eden veya bitmek üzere olan komşuların için uygun bir fiyat bence, siparişimi verdim ben

15c681c475a8bac143da8d13eba58a3e.jpg

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İndirimler ve Fırsatlar - ahbap - 28/07/2019

(28/07/2019, Saat: 14:48)guwenkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak eden veya bitmek üzere olan komşuların için uygun bir fiyat bence, siparişimi verdim ben

Bir ara benim de ilgimi çekmişti ama ürün sayfasındaki olumsuz yorumlardan ötürü vazgeçmiştim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RE: İndirimler ve Fırsatlar - guwenkaya - 28/07/2019

(28/07/2019, Saat: 15:58)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara benim de ilgimi çekmişti ama ürün sayfasındaki olumsuz yorumlardan ötürü vazgeçmiştim

Denemekte fayda var diye düşündüm komşum. Şu ana kadar Nivea, whatsons, Antonio Banderas black seduction, arko as'leri kulllandım ve arko haricinde diğerlerinden memnun kaldım. Bunu da deneyip konusunda görüşlerimi sunarım geldiği zaman

İndirimler ve Fırsatlar - ahbap - 28/07/2019

Tamamdır komşum, şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - mimaras - 28/07/2019

@Curiosity komşum, sadece mavi renk vardı benim baktığım yerde. 3 adet vardı birini ben aldım. İstanbul Ümraniyede.

Cvp: İndirimler ve Fırsatlar - korgunv - 29/07/2019

(28/07/2019, Saat: 23:34)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Curiosity komşum, sadece mavi renk vardı benim baktığım yerde. 3 adet vardı birini ben aldım. İstanbul Ümraniyede.

Kokusu güzelse, işini de iyi yapıyorsa o fiyata alınır komşum. Sonuçta 1 - 2 ayda tükenecek bir ürün.