Geleneksel Tıraş Forumları
IKON Shavecraft 101 - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLİ TIRAŞ ALETLERİ (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Parçalı Tıraş Aletleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu Başlığı: IKON Shavecraft 101 (/showthread.php?tid=3308)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

IKON Shavecraft 101 - ihtilaf - 01/11/2013

Sanki Renault megan yeni kasa çıkartacak öyle heyecan yaptım Smile
Kafa aluminyum sap çelik,epey alay konusu olacak.

IKON Shavecraft 101 - theunnamed - 03/11/2013

Bugün Pensan marka bir tarafı oc diğer tarafı cc bir alet gördüm. Malzeme kalitesi oldukça düşük.

Bugun denedim ancak tıraş namına birşey yakalayamadım.

IKON Shavecraft 101 - eskiuyemnt - 13/12/2013

Şu aletten alan var mı arkadaşlar, deneyen oldu mu?

TTS yılbaşından sonra satışa çıkaracağını söylüyo, loccatiane krem filan ürünleri çoğaltıyomuş, ben ordan alıcam (matthew e söz verdim de Big Grin)..

IKON Shavecraft 101 - onurstyle - 13/12/2013

Üstad ben daha henüz almadim cünkü daha satisa cikmadi. simdiye kadar sadece üretim hatali olanlar piyasada bulunuyordu. ben sahsen kusursuz alet istedigim icin onlar cikana kadar bekleyecegim.

(13/12/2013, Saat: 22:22)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad ben daha henüz almadim cünkü daha satisa cikmadi. simdiye kadar sadece üretim hatali olanlar piyasada bulunuyordu. ben sahsen kusursuz alet istedigim icin onlar cikana kadar bekleyecegim.

italian barberde buldum, hatalı üretim. tıraşa etkisi yok diyolar. ne diye hatalı üretimi piyasaya sokar ki ikon, ne yapmaya çalışıyo bilmiyorum.

tts hatalı makine satmaz, onu bekliyorum ben deAngel

IKON Shavecraft 101 - onurstyle - 13/12/2013

ya zaten bu isi fazlasiyla uzatti adam ya. kasimin basi dedi. ha biri hatali alet cikardi. aralik oldu daha hala yok Dodgy allahtan tiras olmak icin baska alet var. yoksa durum perisan Wink

(13/12/2013, Saat: 22:44)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ya zaten bu isi fazlasiyla uzatti adam ya. kasimin basi dedi. ha biri hatali alet cikardi. aralik oldu daha hala yok Dodgy allahtan tiras olmak icin baska alet var. yoksa durum perisan Wink

Allahtan tıraş olcek alet var Big GrinBig Grin

IKON Shavecraft 101 - onurstyle - 16/12/2013

Sevgili forum üyeleri

Bu sabah bana bu haber ulasti:

ikonrazors@gmail.com yazip Shacecraft 101 aletini ala bilirsiniz.
Sayili alet bu sekilde satiliyor. Satilan aletler kusursuz.

Iki sap türü var:

high polished 80mm Bulldog, kafasiyla birlikte 75$
matte finished 85mm Bulldog, kafasiyla birlikte 85$

Ben mat olan sapi sectim. Aluminyum kafayla bence daha iyi uyum saglar bence. posta ücreti 10 $ tuttu.

Genelde Ikon amerikadan baska yere paket yollamiyor. Noelden dolayi bu özel bir imkan.

Mornetto üstad bu firsat kacmaz Wink

IKON Shavecraft 101 - eskiuyemnt - 16/12/2013

(16/12/2013, Saat: 19:55)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili forum üyeleri

Bu sabah bana bu haber ulasti:

ikonrazors@gmail.com yazip Shacecraft 101 aletini ala bilirsiniz.
Sayili alet bu sekilde satiliyor. Satilan aletler kusursuz.

Iki sap türü var:

high polished 80mm Bulldog, kafasiyla birlikte 75$
matte finished 85mm Bulldog, kafasiyla birlikte 85$

Ben mat olan sapi sectim. Aluminyum kafayla bence daha iyi uyum saglar bence. posta ücreti 10 $ tuttu.

Genelde Ikon amerikadan baska yere paket yollamiyor. Noelden dolayi bu özel bir imkan.

Mornetto üstad bu firsat kacmaz Wink

Varolun üstad Smile

IKON Shavecraft 101 - onurstyle - 23/12/2013

(22/12/2013, Saat: 23:08)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu makine ile ilgili yeni gelişme ya da yorum var mı arkadaşlar?

16. siparis ettim. Paket daha gelmedi. Geldigi an haberdar ederim.