Geleneksel Tıraş Forumları
Kapo / Karo Traş Kremi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Kremleri (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Konu Başlığı: Kapo / Karo Traş Kremi (/showthread.php?tid=3241)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Kapo / Karo Traş Kremi - Kendineözgü - 24/09/2013

Bulgar ürünleri satan bir satıcıdan aldım.
Limon ve mentol karışımı bir kokusu var.
Köpük ve koruyuculuğunu oldukça beğendim.
Bizim arkolardan daha başarılı buldum.
Denenmesınde fayda var diye düşünüyorum.

Hayırlı traşlar.

f0aybs.jpg

Kapo Traş Kremi - eskiuyemnt - 24/09/2013

Bulgar ürünleri nerde satılır kineHuh

Ynt: Kapo Traş Kremi - FloydianDM - 24/09/2013

(24/09/2013, Saat: 08:27)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulgar ürünleri nerde satılır kineHuh

Ben de merak ettim şimdi.

Kapo Traş Kremi - gamez34 - 24/09/2013

edit....

Kapo Traş Kremi - mavi - 24/09/2013

linguist üstadımız da hazırladığı tıraş videosunda yine Bulgaristan üretimi "kyna (kupa)" tıraş kreminden bahsetmiş ve kremi beğendiğini yazmıştı.

Kapo Traş Kremi - deVille - 24/09/2013

Tıraş kreminin markası kapo değil "KARO"dur. Kril alfabesininde "P" harfi "RE" okunur. Markanın amleminde de kırmızı karo görüyoruz zaten. Başlık da bu yönde değilirse daha sağlıklı olur.

Sent from my iPad using Tapatalk

Kapo Traş Kremi - GartBnx - 24/09/2013

Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.
Ben hiç denemedim ancak İngilteredeki bazı arkadaşlarıma gönderdim bir yorum yapmadılar. Sadece Gülsulu bir tıraş kremleri var o oldukça güzel. Gönderdiğim herkes tekrardan istedi.

bu arada bu kremin kril alfabesinde yazılışı KAPO latin alfabesi ile KARO... aklınızda olsun..

Kapo Traş Kremi - theunnamed - 24/09/2013

(24/09/2013, Saat: 17:16)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.
Ben hiç denemedim ancak İngilteredeki bazı arkadaşlarıma gönderdim bir yorum yapmadılar. Sadece Gülsulu bir tıraş kremleri var o oldukça güzel. Gönderdiğim herkes tekrardan istedi.

bu arada bu kremin kril alfabesinde yazılışı KAPO latin alfabesi ile KARO... aklınızda olsun..

Ben isterim Big Grin Çeşitli ürünler olabilir, kişi başına ne kadar kota koyarsanız Big Grin

Kapo Traş Kremi - GartBnx - 24/09/2013

(24/09/2013, Saat: 17:25)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/09/2013, Saat: 17:16)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu kremlerin en pahalısı Bulgaristan'da 1 lira yada 1.5 liraya denk geliyor, Bulgaristan'dan İstanbul'a gelirken foruma mesaj bırakırım isteyene istediği kadar getirebilirim. Ancak şu anda İstanbul'dayım, bu işi ancak Aralık ayı gibi organize edebilirim.

Ben isterim Big Grin Çeşitli ürünler olabilir, kişi başına ne kadar kota koyarsanız Big Grin

3 adet farklı krem getirsem, 10 kişi istese 30 adet krem yapar, Gümrük memuru bu kadar kremi ne yapacaksın dese bile bir yolunu bulurum, sanırım herkese 3 adet kremden 1'er tane desek benim için rahat olur.. Sabırsızlanan olursa postayla da yollarım ama değmez...

Kapo Traş Kremi - mavi - 24/09/2013

(24/09/2013, Saat: 17:31)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

3 adet farklı krem getirsem, 10 kişi istese 30 adet krem yapar, Gümrük memuru bu kadar kremi ne yapacaksın dese bile bir yolunu bulurum, sanırım herkese 3 adet kremden 1'er tane desek benim için rahat olur.. Sabırsızlanan olursa postayla da yollarım ama değmez...

Ben de isterim. Çok teşekkür ederim.