Geleneksel Tıraş Forumları
Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? (/showthread.php?tid=3220)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - connoisseur - 10/05/2015

Ayni sorun bende de oldu. Ben sadece ampul kullanmistim. Daha ilk ampul bitmeden birakmak zorunda kaldim malesef.

Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - kasif - 11/05/2015

komşularım durum şu ben uzun suredir yani 1 yılı aşkındır kullanıyorum şampuan olarak iyi cevremdeki insanlar saçmı ektirdin nerde yaptırdın diye sormaya başladılar en son berberim abi tanıdık vardı hoca onda ucuza yaptırırdık filan deyince anladımki bende işe yaramış ha bilemiyorum sizde ne etki olur yani saç dökülmesini önleyen tek durum kafaya takmamaktır bence ama bu şampuan belkı memnun kalmazsınız ama ıyı bi şampuan bence durum bu

sizlerdeki etkisini bilemiyceğim için birşey diyemiyorum

RE: Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - hknz - 11/05/2015

(11/05/2015, Saat: 02:11)kasif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizlerdeki etkisini bilemiyceğim için birşey diyemiyorum
Hocam sizin saç tipiniz yağlı saç grubuna mı giriyor, yoksa özellikle bu şampuanı mı kullandınız? Çünkü diğer arkadaşlar bu şampuandan değil saç dökülmesini önleyen şampuan ve serumdan memnun değiller, içerikler farklı.

hknz üstadım durum şu benim tepe bölgem ve şakaklarım açılıyordu bioxin e başladım 4 sene kadar önce ama bioxcin de kafa derim terliyo gibi garip bişi oluyodu rahatsız oldum ama baya 1 yıl filan raahtsız ola ola kullandım sonra minoxıl e geçtim bariz şekilde hacmi dolgunlaştırıyor belkı saç bile çıkartıyordur ama bence bırakınca kısa surede eskıye dönüyor saçlar yani hiç bırakmazsanız ıyı ürün ama kafa yapış yapış saçma oluyo sonunda bıttım sabununa başladım saçlar nisbeten iyi oldu bu şampuanan geçtim hakkaten daha iyi oldu aşırı yağlanma aslında yoktu ama temiz saç bi şekilde dökülmüyor konu bu

Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - Eucris - 11/05/2015

Ne yaparsak yapalım boş.Genetik baskınlık daha ağır basıyor saçta ve dökülecekler.

Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - ferhat1905 - 12/05/2015

Son bir kac gundur fotografini paylastigim ürünü araştırıyorum. Seveni çok görünüyor. İncelemnizde faydar var.
Türkiyede bulunmuyor.

bc3f1576ee4ff8b29f81c2ce0e87617f.jpg

Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - eggman - 18/05/2015

Purador'u Amazondan alıp tam göndertmiştim ki amerikayı terketmeden geri gönderdiler.

Normalde yasaklıları hiç göndermiyor aslında ilginç şekilde bunda ödemeyi aldı ancak son aşamada geri döndü kargo yola çıktıktan sonra.

Heyecanla bekliyordum bende Smile

Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - ferhat1905 - 19/05/2015

@eggman purador bugün itibariyle elime ulasti. Yarin basliyorum kullanmaya.
Ben de amazondan aldim ve sorunsuz geldi. Gercekten merak ettigim bir urun. Bakalim nasil bir degisiklik yaratcak.

Cvp: Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ? - eggman - 19/05/2015

(19/05/2015, Saat: 03:05)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @eggman purador bugün itibariyle elime ulasti. Yarin basliyorum kullanmaya.
Ben de amazondan aldim ve sorunsuz geldi. Gercekten merak ettigim bir urun. Bakalim nasil bir degisiklik yaratcak.
Gold olanı mı almıştın?
Ben klasik mavi olanı almıştım. Bir daha mı sipariş versem Smile

EDIT: Verdim saipariş Smile