Geleneksel Tıraş Forumları
Adidas dynamic pulse aftershave - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sonrası (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Konu Başlığı: Adidas dynamic pulse aftershave (/showthread.php?tid=2856)

Sayfalar: 1 2

Adidas dynamic pulse aftershave - sertaç - 06/07/2013

Koku olarak oldukça başarılı ve hatırı sayılır bir kalıcılığı var. Fiyatı 18 tl. Benim tenimde kalıcı oldu diyebilirim alternatif arayanlar deneyebilirler. Koku olarak issey miyake tadında ona yakın diyebilirim. Cilde etkilerini kullandıkça yazıcam.

2echta8.jpg

Adidas dynamic pulse aftershave - eskiuyemnt - 06/07/2013

(06/07/2013, Saat: 23:16)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku olarak oldukça başarılı ve hatırı sayılır bir kalıcılığı var. Fiyatı 18 tl. Benim tenimde kalıcı oldu diyebilirim alternatif arayanlar deneyebilirler. Koku olarak issey miyake tadında ona yakın diyebilirim. Cilde etkilerini kullandıkça yazıcam.

2echta8.jpg

issey miyake bayan parfümü değil mi. Erkeği var mı?

(06/07/2013, Saat: 23:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/07/2013, Saat: 23:16)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku olarak oldukça başarılı ve hatırı sayılır bir kalıcılığı var. Fiyatı 18 tl. Benim tenimde kalıcı oldu diyebilirim alternatif arayanlar deneyebilirler. Koku olarak issey miyake tadında ona yakın diyebilirim. Cilde etkilerini kullandıkça yazıcam.

2echta8.jpg

issey miyake bayan parfümü değil mi. Erkeği var mı?

Issey Miyake - L'Eau D'Issey pour Homme (1994) markanın efsane erkek parfümüdür.

Ben de hep düşünmüşümdür bu kadar güzel bi parfümün erkeği varmıdır diye. sene 93te kız arkadaşıma almıştım en son müthiş bi gündü Big Grin

(06/07/2013, Saat: 23:25)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de hep düşünmüşümdür bu kadar güzel bi parfümün erkeği varmıdır diye. sene 93te kız arkadaşıma almıştım en son müthiş bi gündü Big Grin

Smile tam üstüne çıkarmışlar komşum

Bir tane de yarın ben alacağım. Metroda vardır sanırım.

Ben gratisten aldım ama sanırım vardır.

WinkWinkWink

Adidas dynamic pulse aftershave - yarhasan - 07/07/2013

açık dandirik parfumlere para vererek almak yerine orjinal adidas parfum alıp 3-5 fıs daha fazla sıkmak mantıklı bence.

Adidas dynamic pulse aftershave - eskiuyemnt - 07/07/2013

Bunlar orijinal üstad. Ve evet sonuna kadar haklısınız. Orijinal olmayan her şey hırsızlık malıdır diyorum ben. Kim üretirse üretsin, istediği kadar vergi ödesin. Hırsızlığın vergisini ödemek de saçma. Orijinal almazsanız hiç bir şey almayın derim ben..